Dubbele messing fotolijst (zg. tweeluik) met emaille ingelegd 14,5x10cm.
Antiek 19e eeuws kistje met porseleinen medaillon, rozendecor en koperen beslag in goede staat (slot mist) 10X15X22CM.
Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.
Grote antieke strijder met zwaard ca. 1880 van compositie metaal op houten sokkel, gesigneerd M. Constant in goede staat 90cm.
Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met sigaret, gesigneerd Füller/Fübben/Fübborg? 30cm. Cond.: G