Zilveren empire pillendoos met lijnbewerking en schild met gravure, 835/000, MT: Abraham Kruijt, jaarletter B: 1836
Ebbenhouten wandelstok met zilveren knop en montuur, versierd met acanthusbladeren en bijen-motieven 95cm. Cond.: G
Bijbel met dubbele Hollands zilveren sloten, 835/000, Jaarletter: T: 1791, MT.: J.Koppenol, Schoonhoven. 10x7x6cm., Cond.:G
Streekhanger GG 585/000 met parel. Ronde vroeg 19e eeuwse hanger met GG knopjes en diverse kleine pareltjes met één wat grotere parel in het midden, ø 32 mm. Hanger werd voorheen gebruikt als sluiting...
Antieke fotohanger GG 585/000. Ronde hanger met gravure bewerking eind 19e eeuw. ø 26 mm. ca 5.5 gr
Lang Gourmetcollier GG 585/000. Lang collier met bol gourmetschakel. Aan het collier zit een musketonhaak. Lengte 144 cm breedte3.5 mm ca 20.7 gr. Dubbel te dragen.
Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U
Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....
Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G
Hollands zilveren ovale presenteerschaal, gehamerd met parelrand, MT: CLJ Begeer, jaarletter S: 1928, 26x12x3,5cm. ca. 199gr.
Strakke ring WG 585/000 met robijn en briljant. Strakke royaal uitgevoerde bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn, 6x3.8 mm, met daarnaast 2 briljanten, ca 0.06 crt, en een rail me...
Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 852gr. Cond.: U
Geslepen kristallen menageset op rechthoekig blaadje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, bestaande uit roomkan met oor, lepelvaasje en suikermandje. Allen met 835/000 zilveren monturen en p...
Armband, GG/WG, 585/000. Slavenarmband met in het midden een geknoopte bewerking met 5 rijen met briljanten, ca 0.30 crt. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheid. ca 17,...
Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr. Nieuw
Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59
Mooie Hollandse eikenhouten flespoot-tafel met kruisverbinding ca. 1880 met leeuwekoppen in zeer goede staat 78x63x100cm.
Wortelnoten 19e eeuwse Willem III naaitafel ca. 1860 met snijwerk en origineel wortelnoten vakverdeling. In zeer goede originele staat 73x55x38cm.
Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...
Oud eikenhouten tafelbureau in Art Deco ca. 1930 met 3 lades, in goede staat 75x150x66cm.
Prachtige vergulde 19e eeuwse opengewerkte spiegel met decor van ranken en floraal decor (stuckwerk), oude facetgeslepen spiegel 60x45x7cm. Cond.: G
Notenhouten etagere-meubel ca. 1880 met lade en marmeren blad 98x46x113cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer barok secretaire ca. 1780 met wortelnoten en bandintarsia. Recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 215x66x130cm.
Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G