J. Meyer 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht 18x24cm. Cond.: G
K. Wagner ca. 1900 (Karlsruhe) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met rivier 80x70cm. Cond.: G
Laith Alkhalidi (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met vele figuren "At the Well" 101x79cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op papier, koeien bij hoge boom 36,5x25,5cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Jan te Wierik boek "Ik houdt van snoep", handgesigneerd 1996. Bevat 13 reproducties en gedichten en zeer goede staat 48x35cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd (Italiaanse School) 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame met amfora 26x21cm. Cond.: G
H.F. Lunon 1943, aquarel op papier, hondennest bij paardenstal 56x41cm. Cond.: G
Johan Joseph Gijsbertus Tenne ( 1877 Den Helder - 1930 Enschede), olieverf op linnen, stilleven 53x39cm. Cond.: G
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G
C. Bergfeld (Duitse School), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht met figuren bij boot 65x47cm. Cond.: G
H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G
Twee werken 17e-18e eeuw: 1x aquarel, voorstellend een lelie 32x20cm. en 1x aquatint 18e eeuw A. Paris chez bonnet rue St. Jacques 26x20cm. Cond.: R-G
W. Kingerspissen? (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met vissers 50x40cm. Cond.: G
Verso Institut von portraitmalerei K. kaufmann Berlin, olieverf op linnen, damesportret 40x49cm. Cond.: G
Muhammed Machluom (Irak), olieverf op linnen, "Bagdad Maid" 121x79cm. Cond.: G
J. v. Hoppe ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht van Dordrecht 50x70cm. Cond.: G
Tweedelig 19e eeuws ikoon met afneembaar koperen front, daaronder over het gehele oppervlak beschilderd. Griekenland ca. 1800 in originele staat 31x26cm.
Twee 18e eeuwse werken (gravure en tekening op papier): 1x portret, gravure par petit 31x23cm. en 1x tekening van damesportret Caroline 32,5x22cm. Cond.: R-G
Sepia 18e eeuw met empire Romeinse voorstelling met putti. Onduidelijk gesigneerd (J. Hoorsteen?) 28x17cm. Cond.: G
Christa Schmidt 1979 (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat met vele figuren 15x40cm. Cond.: G
H. Meyer 1967 (toegeschreven aan Hendrik Meyer Groningen 1884 - ), olieverf op linnen, Impressionistisch landschap (in Groninger ploeg stijl) 77x53cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R