Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese vaas
Ergebnis: 25 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G

Pierrot als lamp
Startpreis 40 EUR

Porseleinen rookverdrijver ca. 1920 in de vorm van een pierrot (Art Deco) in goede staat 16x13x8,5cm.

4 Capucijner kommen
Startpreis 20 EUR

Vier oude Chinese capucijner stijl porseleinen kommen 20e eeuw met karper decor 5,5xø17cm. Cond.: G

Japanse dekselpot
Startpreis 80 EUR

Grote oude Japans porseleinen dekselpot 20e eeuw met floraal decor en bloemdecor (gemerkt) 49xø23cm. Cond.: G

3 Porseleinen beelden
Startpreis 40 EUR

Drie keramieken figuren ca. 1930; 1x asbak met kikker, 1x Jema Holland asbak met pinguin, 1x grote asbak met ijsbeer (chip oor) (Tjechoslovakia en onduidelijk) 12,5-23cm.

3 Deel aardewerk
Startpreis 20 EUR

Drie delen oud keramiek; 1x knobbelvaasje ca. 1930 Art Deco met bloemendecor (genummerd), flora plateel Gouda kaarskandelaar ca. 1930 (handvat gelijmd), 1x Flora plateel dekselschaal ca. 1950 Gouda me...

3 Platelen plaquettes
Ergebnis: 20 EUR

Drie Hollandse Flora Gouda platelen wandplaquettes 50-er jaren met reigerdecor 24-27cm. Cond.: G

Chinees bord
Ergebnis: 30 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M

Divers Chin. porselein
Startpreis 25 EUR

Kavel divers antiek Chinees porselein (wrakvondst 17e-18e eeuw) bestaande uit 13 delen; 2 kommen, 8 schaaltjes, 2 lepels en 1 grote 19e eeuwse theepot (bovenrand stukje en stukje bij handvat gelijmd)...

Hollandse vaas
Startpreis 50 EUR

Grote Hollandse vaas (jaren 30) van W.C. Brouwer Leiderdorp. Fraai dik glazuur H.: 27,5cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Startpreis 150 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje (8-kantig) met rondom landschap- en bloemendecor. Chip van de tuit af, deksel heeft lichte randschade en handvat is gelijmd) 11x14,5x8cm. Cond.: R

2 Borden, Regout
Ergebnis: 15 EUR

Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.

3 Borden
Ergebnis: 15 EUR

Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G

Hermes servies
Startpreis 400 EUR

Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.

2 Porseleinen beeldjes
Startpreis 30 EUR

Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt); 1x dame en heer en 1x bloemenmeisje 11-19cm. Cond.: G

Chinese vaas, perziken
Startpreis 20 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 27xø17cm.

Kantonese vaas
Startpreis 20 EUR

Kantonese 19e eeuwse porseleinen vaas (gelijmd) 38x14cm. Cond.: M

Kutani vaas
Startpreis 20 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Kutani vazen; 1x dekselvaas met tekens en figuren (randschade + haarscheur) en 1x vaas, gesigneerd met vogels en bloemdecor (mooie kwaliteit) 29,5-30,5cm. Cond.: M-G

Theepotje
Startpreis 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 7,5x17xø10,5cm.

Theepotje
Startpreis 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met mandarijn-eend decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9x13x8cm.

Theepotje, kop/schotels
Startpreis 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot 20e eeuw (gesigneerd) met krab op het deksel en vlechtdecor 11x20xø14cm. Tevens 4 kop&schotels Cond.: G

Zalfpot, Fam Rose
Startpreis 30 EUR

Chinees porseleinen dekselpot, gemerkt met een blad. Familie roze 19e eeuw (beschadigd) met houder 7xø12,5cm. Cond.: M

2 Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diepblauw floraal decor (minimale chips rand) ø22cm. Cond.: R

2 Borden, 18e eeuw
Startpreis 30 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal- en tuindecor. Haarscheuren en chips rand ø20-ø22cm. Cond.: R