Vier oude Chinese capucijner stijl porseleinen kommen 20e eeuw met karper decor 5,5xø17cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M
Grote Hollandse vaas (jaren 30) van W.C. Brouwer Leiderdorp. Fraai dik glazuur H.: 27,5cm. Cond.: G
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje (8-kantig) met rondom landschap- en bloemendecor. Chip van de tuit af, deksel heeft lichte randschade en handvat is gelijmd) 11x14,5x8cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt); 1x dame en heer en 1x bloemenmeisje 11-19cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani vazen; 1x dekselvaas met tekens en figuren (randschade + haarscheur) en 1x vaas, gesigneerd met vogels en bloemdecor (mooie kwaliteit) 29,5-30,5cm. Cond.: M-G
Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 7,5x17xø10,5cm.
Oude Chinese Yixing theepot met mandarijn-eend decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9x13x8cm.
Oude Chinese Yixing theepot 20e eeuw (gesigneerd) met krab op het deksel en vlechtdecor 11x20xø14cm. Tevens 4 kop&schotels Cond.: G