Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas op houten sokkel met floraal decor, in goede staat 65xø25cm.
Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.
H. Balman, olieverf op paneel, oud Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren 25x20cm. Cond.: G
Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...
Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.
Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U
Ring RG 585/000 met robijn saffier en diamant. Fijne ring met drie banden, een met een robijn, een met een diamant en een met een saffier. Naast de middenstenen zitten kleine diamantjes. ca 3.1 gr ø 5...
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met tuindecor (2 chips bij tuit) 10x16xø10cm. Cond.: G
Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U
Hanger en collier WG 585/000 met Amethist en Diamant. Hanger, chatelainemodel met 3 peervormige Amethisten, ca 3.0 crt. Verder is de hanger bewerkt met diverse kleine diamantjes, totaal ca 0.05 crt. D...
Twee werken (pendant) van E. Müller 1899, olieverf op linnen, stillevens met fruit en bloemen (1 gaatje) 60x45cm. Cond.: R-G
O. Hartig ca. 1940 (Duitse School), olieverf op linnen, naaktmodel met parelketting 45x67cm. Cond.: G
J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R
Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.
Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer trumeau met lade ca. 1830. In zeer goede originele staat 82x95x44cm.
Zes prachtige 19e eeuwse mahoniehouten stoelen 1e helft 19e eeuw in goede staat 90x51x50cm. Cond.: G
Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...
Antiek Oosters ivoren gesneden figuur voorstellend een Oosterse danseres met floraal decor (top is gelijmd) ca. 1900 H.: 25cm. Cond.: R-G
Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G
Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Getorste slavenband, GG 585/000 met opaal en briljant. Fijne getorste slavenband, 3.7 mm, met in het midden een rozet met een opaal en een rand van diamanten met een oud slijpsel, ø rozet 11 mm. De ar...
Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.
Russisch ikoon, Michael te paard ca. 1900 met messing rizza 31x26x3,5cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse 19e eeuwse stoelklok met bronzen meerminnen. kroon en eiken handgestoken trompet-spelende meerminnen. Handbeschilderde wijzerplaat en uurwerk met wekkerfunctie. Met 3 messing peerv...
Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Twee antieke Afrikaanse ivoren bewerkte figuren op houten voet, voorstellend Afrikaanse vrouwen met draagvaas op het hoofd 33-34cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.
Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...
Armband met Nefriet met GG 585/000 sluiting met zirconia. Armband, 3 rijen, van gefacetteerde nefrietkralen, ø 6.3, in diverse groentinten met een strakke GG staafsluiting met 2 rijen met zirconia's. ...
Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor 25x16x16cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, landschap met huisje. 57x78cm., Cond.:G
Jan Frank ca. 1930 (Jan Frank Niemandsverdriet Java 1885 - Jakarta 1945), olieverf op linnen, stilleven met fruit 38x40cm. Cond.: G
Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe bank ca. 1870 met rode velours stoffering in goede staat 118x155x75cm. Cond.: G
Notenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880, notenhout fineer op eiken. In zeer goede originele staat met volle zuilen, snijwerk, origineel beslag en kroon. 247x150x57cm.
Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G
Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.
Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met decor van interieur met vader en kind. Verso gesigneerd en landschap met vissersbootjes. In de 19e eeuw voorzien van een zilveren beugel ø29cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels 18e eeuw met interieurdecor (vader en kind). Verso gesigneerd en landschappen met vissersbootjes. 1 Schotel is gelijmd en gekramd, 1 schotel heeft haarlijn en is gekr...
Collier GG 585/000 gedraaid model. Collier gemaakt van 2 gepunnikte colliers gedraaid in elkaar, ø 4 mm ca 16.7 gr lengte 44 cm
Streekbroche zilver met goud met diamant. GG geschulpte rand met daarin zilveren randen met greinen bewerking en met in het midden een diamant met oud slijpsel, ø 5.5 mm. Groote broche ø 33 mm. De br...
Zilveren zuilvormige pennenhouder op vierkante voet, 925/000 Bulgari, ca. 345gr. 12xø5,5cm. Cond.: U