Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G
Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.
Kavel van 16 Dinky Collection (Matchbox), onbespeeld in originele dozen, modellen: 4, 7B, 2, 25, L, 5, 13, 11, 23, 8, 1, 14, 22, 8B, 6 en 12.
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G
Drie delen speelgoed: 1x oude Duitse blikken Schuco auto, type Varianto Limo 3041, made in US Zone Germany (redelijk bespeeld) 10cm. en 2x Oude Dinky Toys tanks(1x Dinky Supertoys 651 Centurion tank (...
Twee gouaches op papier H. Röter? (Duitse School), Oosterse gouaches op papier, 1x Egypte en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen 35x23cm. Cond.: G
A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1970 (Duitse School), olieverf op linnen, zeegezicht met duiven 100x70cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Peter 1981 (26cm.) en 1x Martin 1981 (26cm.) Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R
Italiaans design slede ca. 1980 "Canova Italia". Gemaakt van kunststof en chrome in de vorm van een reebokje 58x67x27cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt op stoel 18,5x25cm. Cond.: G
Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.
Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Glaasje mist pendule en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd (J.J. Moolhuizen), olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht met school en restaurant 47x60cm. Cond.: G
Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G