Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...
Uniek antiek Hollands zilveren strooidoosje met deksel en scharnierend 3/4 dekseltje aan de onderkant (zie Wittewaal), MT: Egbertus Tulleners, Leeuwarden, 2e helft 1800, 22xø25mm. ca. 21gr. Cond.: U
Hanger in de vorm van een notenkraker, verguld met diverse kleuren emaille. 27x15 mm
Jack Aué (Bussum 1895 - ), olieverf op linnen, boerderij bij beek met brug 35x25cm. Cond.: G
Kristalgeslepen coupe op zilveren voet met bladrandversiering, Z1: 925/000, 16,5x10cm. Cond.: U
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Onduidelijk monogram ca. 1900, sepia op papier, jager met pijp en jachthond 20x16cm. Cond.: G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw in interieur 28x35cm. Cond.: R-G
Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr
Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...
Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G
Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U
Gesigneerd Sijthoff ca. 1960, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kind 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Bakkerkorf (naar de bekende 19e eeuwse schilder), olieverf op linnen, interieur met oudere dames 50x40cm. Cond.: G
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G
H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...
Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...
Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G