Twee werken op papier; 1x gravure naar David Tenier 24x18cm. en 1x druk, kasteel 18x14cm. Beide waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw.
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G
Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr
Oorstekers zilver 925/000 met vierkante bruine zirconia, 7.5x7.5 mm ca 3.2 gr
Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G
Lot horloges in beugeltasje. Diverse horloges, 5 stuks, in een beugeltasje van Platinola.
Oorstekers zilver 925/000 met zirconia's. Oostekers met bollen pave gezet met witte zirconia's. ø 8 mm ca 3.6 gr
Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr
Lot Titanium sieraden bestaande uit oorhangers, 48 mm, en een lange hanger, 95 mm, aan een lang collier, ca 80 cm.
Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.6 gr
Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.
Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...
Twee grote antieke Japanse keramieken Satsuma vazen met gouddecor en figuren (1x gaaf, 1x gelijmd) 39xø19cm. Cond.: M-G
Twee oude Franse Limoges porseleinen borden 20e eeuw en 8-kantig; 1x Chateau Coslaborg Saint Estephe (handbeschilderd) en 1x Chateau Lascombes Margaux (handbeschilderd) 24x24cm. Cond.: G
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Kestner pop, gemerkt Century Doll. Biscuit hoofd met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Linnen lijf met composiet ledematen (5 geledingen) en vaste polsen. H.: 46cm.
Zes delen oud poppenspeelgoed; 1x porseleinen popje )clown) met glazen ogen ca. 1930 Duitsland, 1x kledendracht pop 2e helft 20e eeuw, 1x kunststof popje met blauw kleed, 1x Bully babypopje, 1x kinder...
Kavel van ca, 40 kaarten waarvan het meerendeel met humoritische teksten.
Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.