Vier wagens van Minitris; 13120, 13121, 13318 en 13333. Allen ongebruikt in originele doos. N spoor.
Negen diverse Roco N spoor wagens w.o; 4x PTT wagens en 3 VAM compost wagens. Allen in ongebruikte staat in originele verpakking.
Vijf diverse wagons waaronder; 2x Arnold 4487 en 3x Bertren wagons, allemaal ongebruikt in originele doos. N spoor.
Graham Farish 528 Lok, N spoor, ongebruikt in originele verpakking.
Prachtige trein van Atelier Guarniero DE1 - NS "De Blauwe Engel" genummerd 24/60. In ongebruikte originele staat met originele verpakking, N spoor.
Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.
Prachtig model 1100 NS, handmatig aangepast door THS Modelbouw , N spoor.
Zeer interessant kavel met diverse modeltrein-onderdelen, waaronder; 1x Arnold 7090 transformator nieuw in doos, Peco SL-E383F rails nieuw in doos (winkelprijs € 80,00), 4 NS treinen N spoor nieuw in ...
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Engelse toilettaqfel.l, ca. 1900, mahonby deels gefineerd, met bandintarsia, staand op viet taps toelopende poten met bronzen wielen.,bovendeel voorzien van twee loades en een ovale kantelbare spiegel...
Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U
Lot 20 zilveren ringen, met o.a. gekleurde zirkonias, onyx, markesiet en diverse fanatsiemodellen.
Hanger Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met groen emaille kruis en vogel. Verder een aantal zirconias in zwart emaille. Lengte 2 cm
Hanger, Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met zwart en rood emaille, voorzien van 2 rijen zirconias en 4 Franse lelies. Lengte 2 cm
Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G
Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G
Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G
Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G
Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G