Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Delen glas
Ergebnis: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

Antiek glas
Ergebnis: 40 EUR

Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.

Blauw glazen dekseldoos
Ergebnis: 35 EUR

Oude dike glazen mondgeblazen vaas 20e eeuw (oranje) 18xø14cm. Cond.: G

Kristallen fruitschaal
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier kristallen soezenschaal met amandelslijpsel (chips rand) ø22-ø24cm. Cond.: R

Bronzen cupido met vaas
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl vaas 21e eeuw met meisje en floraal decor. In goede staat, gesigneerd Moreau 28cm. Cond.: G

Bronzen kraai
Ergebnis: 95 EUR

Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.

2 Bronsjes
Startpreis 150 EUR

Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G

Bronzen groepje, Clodion
Startpreis 300 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startpreis 80 EUR

Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.

Bronzen vogeltjes
Ergebnis: 150 EUR

Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.

2 Tapijten
Ergebnis: 40 EUR

Twee prachtig handgeknoopte Perzische tapijten , een blauw met camel, in het midden zes medaillons, 96x63cm., en een zandkleurig met lichtblauw met vier medaillons, 94x63cm., Tapijten verkeren in nieu...

Tapijt
Ergebnis: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G

2 Perzische tapijten
Ergebnis: 25 EUR

Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G

Moderne vitrine, wit
Startpreis 40 EUR

Moderne witte vitrinekast in goede staat 176x76,5x37cm.

Kastje, rolluik deurtjes
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

Houten naaibox
Ergebnis: 45 EUR

Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.

2 Biedermeier voltaires, zwart
Ergebnis: 250 EUR

Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G

Chello
Ergebnis: 100 EUR

Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.

Nachtkastje
Ergebnis: 75 EUR

Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.

Notenhouten kastje
Ergebnis: 60 EUR

Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.

Commode, brons
Startpreis 225 EUR

Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.

Franse speeltafel, 19e eeuw
Ergebnis: 180 EUR

Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R

Hollands wortelnoten kabinet
Ergebnis: 1.000 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M