Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Diverse Trix rails
Ergebnis: 40 EUR

Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...

Perz.achterglasschildering
Startpreis 50 EUR

Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, tulpen
Startpreis 70 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

Stoom-machine
Ergebnis: 110 EUR

Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G

Verzameling Bosnië
Startpreis 40 EUR

Oude verzameling Bosnië op insteekbladen

Imari schotel
Ergebnis: 200 EUR

Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.

Schilderij, Eickelberg
Ergebnis: 270 EUR

Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G

Ets, Gunsdringer
Startpreis 30 EUR

Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G

Gouache Varigotti v. Merwijk
Startpreis 50 EUR

Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G

Zilveren rijgnaald
Ergebnis: 35 EUR

Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U

5 Tegels Makkum
Startpreis 30 EUR

Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G

Wedgwood lamp
Ergebnis: 40 EUR

Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.

Ets, Willem de Zwart
Ergebnis: 35 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Ergebnis: 40 EUR

Auramova Anna, olieverf op linnen, "Tractor" 25x35cm. Cond.: G

5 Delen porselein
Startpreis 40 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...

Marilyn Monroe
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw (in de stijl van Andy Warhol), zeefdruk op papier, portret van Marilyn Monroe 100x90cm. Cond.: G

Diverse ansichtkaarten
Ergebnis: 45 EUR

Kavel oude en interessante ansichtkaarten o.a; oude schepen, vliegtuigen, Nederland, buitenland en koningshuis. Cond.: G

Theelicht, kan + suikerpot
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

Ets, D. Harting
Ergebnis: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, tafelstuk
Ergebnis: 80 EUR

Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.

2 Zilv. kaasduimen
Startpreis 25 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U

Koffiemolen
Ergebnis: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.

Gesign. N. Roosenboom
Ergebnis: 162 EUR

Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G

Corneille
Startpreis 40 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G