Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oorstekers, robijn
Ergebnis: 70 EUR

Oorstekers, zilver 925/000, met Robijnen en Wit topaas. Entourage oorstekers met in het midden een briljant geslepen witte Topaas, ø 5 mm. Om de topaas zitten 8 peervormige Robijnen. ø oorsteker 14.5 ...

Collier, robijn
Startpreis 120 EUR

Collier bestaande uit diskvormige geslepen Robijnen, verlopend 11-7mm. Lengte 48 cm met zilveren sluiting.

4 Delen keramiek
Ergebnis: 30 EUR

Vier delen oud Makkums keramiek 20e eeuw polychroom; 1x tegel, 1x kom, 1x schotel, 1x schoteltje 9-25cm. Cond.: G

Hoekkast
Ergebnis: 250 EUR

Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.

Messing draaiplateau
Ergebnis: 125 EUR

Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.

Antieke paspop
Ergebnis: 260 EUR

Paspop 19e eeuw in goede originele staat 160x35x30cm.

Boulle kistje
Ergebnis: 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

2 Delfts blauwe borden
Kein Mindestpreis

Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R

3 Chin. kop&schotels
Ergebnis: 130 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze- en goud bloemendecor. In goede staat 5xø10cm.

Spiegel
Ergebnis: 75 EUR

Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R

Landmeet apparaat
Startpreis 300 EUR

Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G

Gietijzeren tafeltje
Startpreis 175 EUR

Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.

Theestoof, ingelegd
Startpreis 220 EUR

Prachtige theestoof ca. 1800 met lade, koperen binnenbak en rondom met floraal inlegwerk. lichte fineerschades 42x28x28cm. Cond.: R

Kristallen presenteerschotel
Ergebnis: 70 EUR

Fraai geslepen kristallen presenteerschotel, ø 16 cm, met o.a. een geslepen ster op debodem. De schotel is voorzien van een opengewerkte gecontiurneerde zilveren, 835/000, beugel met florale- en ruit ...

Comfoor op zilv. voet
Startpreis 50 EUR

Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U

2 Chinese vazen
Startpreis 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

3 Chin. kop&schotels
Ergebnis: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 2 Schotels met randschade en 1 kom met chip 4xø11cm. Cond.: R

Rococo voltaire
Ergebnis: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse notenhouten voltaire in rococo stijl met nieuwe velours stoffering. In zeer goede staat 90x61x70cm.

Empire bureau
Ergebnis: 260 EUR

Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.

Filmcamera
Startpreis 200 EUR

Vooroorlogse filmcamera met box en transformator, gemerkt "Premier 20 Simplex-Ampro LTD London", Manufactured U.K. patents by Kelvin Bottomley + Baird LTD Glasgow + Basingstone. In ogenschijnlijk goed...

Wortelnoten kist
Ergebnis: 50 EUR

Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.

Paneel, 18e -19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

EIkenhouten handgestoken paneel 17e-18e eeuw in Renaissance stijl met figurendecor. In zeer goede staat 24x35cm.

Lot 3 horloges
Startpreis 50 EUR

Lot met 3 horloges bestaande uit een mechanisch zilver kleurig zakhorloge met ketting, een double dameshorloge, Indy de Luxe, klein rechthoekig model en een Pontiac horloge, bewerkt model met zilver- ...

Hanger, ei
Startpreis 45 EUR

Hanger, Faberge stijl, met diverse kleuren emaille. Ei-hanger, 22x 15mm, versierd met roodkruis en blauw en zwart emaille. Verder is het ei versierd met zirconia's.