Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U
Ring GG, 585/000, met aquamarijn en briljanten. De strakke forse ring, ca 12 mm breed, heeft een aquamarijn in de vorm van een fantasie triangel. Naast de steen zitten aan weerszijden diverse briljant...
Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56
Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G
Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G
Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G
Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Prachtige 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm. Cond.: G
Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G
Imari porseleinen bord met bloemen- en gouddecor, lichte randschade en 2 oude haarscheuren ø22,5cm. Cond.: R