Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G
Lederen paardentuig voor arreslee met 30 zilverkleurige bellen in goede originele staat ca. 1890. 240cm. Cond.: G
Twee prachtige messing penkandelaars 18e-19e eeuw staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 40xø14cm.
Twee stellen 18e-19e eeuwse Franse koperen penkandelaars in zeer goede originele staat 48xø16cm. en 46x14x13cm.
Twee paar Engelse messing kaarskandelaars 19e eeuw in goede originele staat 20-29cm.
Grote bronzen kaarskandelaar 20e eeuw in barokstijl 62cm. Cond.: G
Grote latoenkoperen penkandelaar 19e eeuw in barokstijl. Mooi bewerkt in zeer goede originele staat 73x23x21cm. Cond.: G
Twee grote bronzen kandelaars ca. 1880 Frankrijk. 3-Lichts in zeer goede staat 52cm. Cond.: G
Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G
Drie bronzen kandelaars 19e-20e eeuw in goede originele staat 31-60cm.
Twee grote metalen kaarskandelaars (zwart) 2e helft 20e eeuw 46xø15cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse bronzen penkandelaar in zeer goede originele staat 104xø30cm. Cond.: G
Oude bronzen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met onyx voet in zeer goede staat 34x25x13cm. Cond.: G
Oude lakstempel en briefopener in papieren doos, 20e eeuw. In goede originele staat. 2.5x22x7cm., Cond.:G
Drie oude foto's Enschede 50-er jaren. Steinmann Vierdag pianohandel, bedrijfsauto en Sint en Piet 37x63cm. Cond.: G
Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G
Maria met kindje Jezus onder glazen stolp, gemaakt van was 20e eeuw 36x23x16cm. Cond.: G
Antieke telefoon 1e helft 20e eeuw Jydsk in zeer goede originele staat 32x26x13cm. Cond.: G
Amerikaanse tuner 50-er jaren, Conn Strobotuner, Conn LTD Elkhart Indiana U.A. Patent Serial No. 32116. In erg goede originele staat 20x25x18cm.
Religieus 19e eeuws borduurwerk met originele lijst in goede staat 60x76cm. Cond.: G
Grote petroleumlamp met marmeren zuil en compositie metalen voet ca. 1880 en handbeschilderd glazen reservoir. In goede originele staat 76xø16cm.