Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.
Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G
Horloge uit de WO1 met duidelijke cijfers en stalen bescherming over het glas, ø 34 mm. Aan het horloge zit een legergroene band.
Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R
Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M
Twee oude Chinees keramieken diepe borden 20e eeuw met blauw paardendecor beschilderd 5xø29,6cm. Cond.: G
Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...
Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G
Drie kristallen karaffen ca. 1900, kantige karaf heeft chips, rest is in goede staat 26-28cm.
Vierdelig waaierkristallen roomstelletje ca. 1900 in goede staat, minimale chips aan de onderschaal 10x30x15cm. Cond.: G
Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.
Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...
Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.
Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R
Drie oude/antieke kistjes met inlegwerk ca. 1900; 2x lepeldoosje en 1x theedoos met ijzeren beslag ca. 16cm. Cond.: G
Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G
Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.
Broche GG, 585/000, met grote camee, welke iets beschadigd is aan de rand. ca 5x4cm. ca 18 gr.
Oorstekers, zilver 925/000, peervormig model met 2 rutielkwartsen per oorsteker. ca 3 cm lang. ca 8 gr.