Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Makkums bord
Ergebnis: 30 EUR

Groot Makkums keramieken sierbord, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor, en geschulpte rand. ø 31cm., Cond.:G

2 Borden
Ergebnis: 30 EUR

Twee Hollands aardewerken borden 20e eeuw; 1x Makkum bont met vogel en bloemendecor ø23,5cm. en 1x cremekleurig geschulpte rand Z.G. met kroon 1560 ø21cm. Cond.: G

Mandje ca. 1900
Startpreis 60 EUR

Oud keramiek gevlochten mand 1e helft 20e eeuw met gouddecor, onduidelijk gestempeld en nr. 936 21 294 B Y79. Bevat 2 barsten 8xø22cm. Cond.: R

2 Borden Makkum
Ergebnis: 25 EUR

Twee Makkums keramieken sierborden met bont bloemendecor en geschulpte rand ø16-ø26cm. Cond.: G

Grote Delftse pronkvaas
Ergebnis: 450 EUR

Zeldzame grote Delfts keramieken pronkvaas met drakenkoppen en landschappen -met bloemendecor, ca. 1890, 57x39x26 cm., Cond.:G

Witte vaas Makkum
Startpreis 25 EUR

Oude Hollandse wit keramieken Makkumer vaas, geribbeld 20e eeuw 21xø14cm. Cond.: G

6 Kop&Schotels Wedgwood
Ergebnis: 40 EUR

6 Oude Wedgwood of Eturia, keramieken kop en schotels, 2e helft

Kaststel, oud Delft
Ergebnis: 25 EUR

Oud driedelig Delfts bont Hollands kaststel, handbeschilderd 20e eeuw met bloemmotief 31xø16cm. en 26xø14cm. Cond.: G

7 Makkumse tegels
Ergebnis: 15 EUR

Zeven Makkumse keramieken wandtegels 20e eeuw met diverse voorstellingen (1 chip) 10x10cm. tot 18x18cm. Cond.: G

Delfts wandbord
Ergebnis: 40 EUR

Oude Delftse wandplaquette gemerkt:Porceleine fles,A.K. A.V. 146, 1e helft 20e eeuw met bloemen-, paradijsvogel- en vlinderdecor. In zeer goede staat. 26.5x29x1 cm.

6 Schaaltjes, 3 visschotels
Ergebnis: 30 EUR

Negen delen oud Duits porselein; 3x schaaltjes met visdecor Rosenthal Bavaria en 6x onderzetters met vogeldecor Fürstenberg Cond.: G

2 Delen Wedgwood
Startpreis 25 EUR

Twee zwarte Wedgwood bisquit porseleinen schaaltjes met wit figurendecor 20e eeuw in goede staat 11x8cm. en 11x11cm. Cond.: G

Kan, nov. 1846
Ergebnis: 80 EUR

Engelse porseleinen schenkkan, ca.1880, gemerkt:Charles Meigh Regist York minster jug nov. 12 1846. Minimale chip bij de tuit, met gotische figuren voorstelling. 24x17x12cm., Cond.:R/G

Imari kop&schotel etc.
Startpreis 250 EUR

Diverse delen Japans imari serviesgoed, ca.1880, met krijgsheren decor. Koffiepot, melkkan, terrine( grote suikerpot) en10 kop en schotels.( 1 kop beschadigd)

Divers porselein
Startpreis 25 EUR

Vier delen porselein; 2x rijstkom 1e helft 20e eeuw China (1 zonder deksel), 1x Satsuma figuur 1e helft 20e eeuw (voet gelijmd), 1x Chinees vaasje 1e helft 20e eeuw (Goed) en 1x Goebel vogel (snavel g...

2 Hutschenreuther vazen
Startpreis 15 EUR

Twee witte Duitse Hutschenreuther Lorenz vazen. Om-en-om glazuur en mat bisquit porselein bewerkt 2e helft 20e eeuw 26xø15cm. en 24xø12cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Ergebnis: 15 EUR

Twee keramieken geglazuurde jugendstil vazen ca. 1900. Gedraaide vaas nr. 1317 met loopglazuur, flesvormige vaas met loopglazuur gemerkt met een engel (2 minimale chips )

Pors. vaas Altenburg
Startpreis 25 EUR

Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startpreis 40 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G

Restservies, bloemmotief
Startpreis 40 EUR

Oud Zuid Holland keramieken restservies ca. 1930 met bloemendecor bestaande uit; 12x borden, 2x botervloot, 1x grote ovale schaal en 4x kleine ovale schalen Cond.: G

Olielampje + Beeldje
Startpreis 50 EUR

2 Keramieken bodemvondsten uit de oudhei, waarsachijnlijk Romeins. 1x olielampje met gezicht en 1x staand vrouwenfiguur. 7.4-10 cm., Cond.:R

4 (Romeinse) beeldjes
Startpreis 100 EUR

4 Keramieken vondsten uit de oudheid, waarschijnlijk Romeins en later?.1x stier,1x liggend figuur, 1x Maria met kind en 1x hoofdje. 6-8 cm., Cond.:R

12 Pors. borden, Franklin
Startpreis 50 EUR

Twaalf Franklin Porcelain Wedgwood sierborden "Flowers of the Year plate collection". made in England by Wedgwood 1977. De borden zijn gesigneerd met Lesly Greenwood ø27cm. Cond.: G

12x Royal Copenhagen plates
Ergebnis: 50 EUR

Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G