Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21.5x15 cm (zonder hengsel) ca.886 gr., Cond.:U
Antiek kristallen ruitgeslepen karafje met zilveren montuur en stop. MT: Chr. Fontani Amsterdam 25xø7cm. Cond.: U
Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren 835/000 pillendoosje met geribt motief en monogram schildje. Grootkeur MT: onleesbaar, Jaarletter C: 1837, ø 5 cm., dik 2 cm., ca.24 gr., Cond.:U
Bijzonder mooie tafelkandelaar zilver 800/000, Mailand,1944-1968 . Gedraaide armen (4 kaarsen) afneembaar zodat men 1 kaars kan branden. H. 23/36 cm., ca.1045gre.
Oud Hollands zilveren 835/000 tafelschuier met nachtwakersafbeelding. Jaarletter F: 1915. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 10,5 cm. Cond.: U.
Engels zilveren kokertje met scharnierend dekseltje, ovaal trapeziumvormig model, waarin een barnsteen pijpje. Pijpje is voorzien van een 6 krt. gouden mondstuk en rand. gewicht koker ca. 15gr. H.: 5,...
Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren beugelbeursje, ca.1870, MT:Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 6 cm., Cond.:U
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G
Briljanten hanger WG 750/000, met 152 briljant en baquette geslepen diamanten, totaal ca. 0,94 crt W/SI. lengte 21 mm, 2,4 gr.
Jade-armband, 6 rij-ig, met fijne gefac. jadekralen, ø ca. 3mm. Bevestigd aan een GG 585/000 schuifsluiting met gegraveerde bovenzijde. Lengte 19,5cm
Ovale ring GG 585/000 met mooie lichte blauwe topaas, ovaal cabouchon geslepen, ca. 10x14mm, met aan weerszijden van de steen een briljant, 2x002 crt. SI/W. De gehele ring is gematteerd. ø 55, ca 8,5 ...
Ring GG 750/000 met lichte aquamarijn, 10,5x7,5mm, baquete geslepen met wat wollige insluitsels. Een strakke, gematteerde ring met een zetting die iets hoger op de ring is geplaatst. ø 55, ca. 12,8gr.
Choker GG 585/000, open middenstuk met daarin een briljant geslepen diamant, 0,25 crt. VSI, welke los kan bewegen, "swinging diamond". Het stuk is bevestigd aan een ankercollier van ca. 1,7 mm dik. Le...
Ring GG, 585/000,elegant model met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.39 crt. VSI, wat hoger in een ronde zetting. In de band zijn aan weerszijden 4 briljant geslepen diamanten gezet in...
Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr.
Collier GG 585/000, platte Vent. schakel en fijn GG 585/000 Gourm. col. met kleine bewerkte GG 585/000 kruisje met maria-afbeelding. Lengte 43 cm,5,2 gr.
Rutielkwartshanger GG 585/000, peervormig met insluitsels als engelenhaar. Lengte 58 mm, 25,3 gr.
Ring GG met 15 granaten gezet in een ovaalrozet. Div. kleine stenen zijn beschadigd en breuk in middensteen. ø 62, 5,4 gr.
Ring GG 585/000, met ovale gefac. granaat, 9,8x16mm. Om de granaat zit een getorste draad en daaronder een geschulpte rand. ø 51,ca. 5,2 gr.
Granaat armband, 3 rij-ig, bevestigd aan een RG 585/000 slot met 2 vierkante granaten en 8 kleine pareltjes. Lengte ca.22,5 cm, met veiligheid.
Ring GG/WG, 585/000, ca. 3 mm breed en 1,8 mm dik met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt. SI/P gezet tussen 2 witgouden balkjes. ø 58, ca. 4,6 gr.