Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren hengselmand
Startpreis 850 EUR

Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21.5x15 cm (zonder hengsel) ca.886 gr., Cond.:U

Karaf, zilv. montuur
Ergebnis: 70 EUR

Antiek kristallen ruitgeslepen karafje met zilveren montuur en stop. MT: Chr. Fontani Amsterdam 25xø7cm. Cond.: U

Russische zilveren lepel
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U

Pillendoosje, geribt
Ergebnis: 110 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 pillendoosje met geribt motief en monogram schildje. Grootkeur MT: onleesbaar, Jaarletter C: 1837, ø 5 cm., dik 2 cm., ca.24 gr., Cond.:U

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 680 EUR

Bijzonder mooie tafelkandelaar zilver 800/000, Mailand,1944-1968 . Gedraaide armen (4 kaarsen) afneembaar zodat men 1 kaars kan branden. H. 23/36 cm., ca.1045gre.

Zilveren kledingborstel
Ergebnis: 75 EUR

Oud Hollands zilveren 835/000 tafelschuier met nachtwakersafbeelding. Jaarletter F: 1915. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 10,5 cm. Cond.: U.

Koker, barnsteen pijpje
Startpreis 120 EUR

Engels zilveren kokertje met scharnierend dekseltje, ovaal trapeziumvormig model, waarin een barnsteen pijpje. Pijpje is voorzien van een 6 krt. gouden mondstuk en rand. gewicht koker ca. 15gr. H.: 5,...

Kristallen coupe, zilv. voet
Startpreis 30 EUR

Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G

Zilveren beursje
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren beugelbeursje, ca.1870, MT:Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 6 cm., Cond.:U

5-Kaars kandelaar
Startpreis 1.350 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...

2 Flessenonderzetters
Startpreis 20 EUR

Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G

Hanger briljant WG
Startpreis 700 EUR

Briljanten hanger WG 750/000, met 152 briljant en baquette geslepen diamanten, totaal ca. 0,94 crt W/SI. lengte 21 mm, 2,4 gr.

6-Rij jade armband
Ergebnis: 200 EUR

Jade-armband, 6 rij-ig, met fijne gefac. jadekralen, ø ca. 3mm. Bevestigd aan een GG 585/000 schuifsluiting met gegraveerde bovenzijde. Lengte 19,5cm

Ring GG topaas
Startpreis 350 EUR

Ovale ring GG 585/000 met mooie lichte blauwe topaas, ovaal cabouchon geslepen, ca. 10x14mm, met aan weerszijden van de steen een briljant, 2x002 crt. SI/W. De gehele ring is gematteerd. ø 55, ca 8,5 ...

Ring GG met aquamarijn
Startpreis 375 EUR

Ring GG 750/000 met lichte aquamarijn, 10,5x7,5mm, baquete geslepen met wat wollige insluitsels. Een strakke, gematteerde ring met een zetting die iets hoger op de ring is geplaatst. ø 55, ca. 12,8gr.

Choker GG swinging diamond
Startpreis 650 EUR

Choker GG 585/000, open middenstuk met daarin een briljant geslepen diamant, 0,25 crt. VSI, welke los kan bewegen, "swinging diamond". Het stuk is bevestigd aan een ankercollier van ca. 1,7 mm dik. Le...

Ring GG 1x0.39/ 8-0.14
Startpreis 750 EUR

Ring GG, 585/000,elegant model met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.39 crt. VSI, wat hoger in een ronde zetting. In de band zijn aan weerszijden 4 briljant geslepen diamanten gezet in...

Ring GG, bol fantasie
Startpreis 375 EUR

Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr.

Collier 2x met kruis
Ergebnis: 90 EUR

Collier GG 585/000, platte Vent. schakel en fijn GG 585/000 Gourm. col. met kleine bewerkte GG 585/000 kruisje met maria-afbeelding. Lengte 43 cm,5,2 gr.

Rutielhanger GG
Startpreis 70 EUR

Rutielkwartshanger GG 585/000, peervormig met insluitsels als engelenhaar. Lengte 58 mm, 25,3 gr.

Ring GG rozet granaat
Ergebnis: 50 EUR

Ring GG met 15 granaten gezet in een ovaalrozet. Div. kleine stenen zijn beschadigd en breuk in middensteen. ø 62, 5,4 gr.

Gouden ring, granaat
Startpreis 160 EUR

Ring GG 585/000, met ovale gefac. granaat, 9,8x16mm. Om de granaat zit een getorste draad en daaronder een geschulpte rand. ø 51,ca. 5,2 gr.

Granaat armband, gd slot
Startpreis 100 EUR

Granaat armband, 3 rij-ig, bevestigd aan een RG 585/000 slot met 2 vierkante granaten en 8 kleine pareltjes. Lengte ca.22,5 cm, met veiligheid.

Ring GG/WG 1 briljant
Startpreis 200 EUR

Ring GG/WG, 585/000, ca. 3 mm breed en 1,8 mm dik met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt. SI/P gezet tussen 2 witgouden balkjes. ø 58, ca. 4,6 gr.