Twee oude Kantonese porseleinen sierborden met bloemdecor 1e helft 20e eeuw ø21cm. Cond.: G
Schramberg aardewerk schotel met Art Deco decor. Onderkant genummerd 2310, 2xø27,5cm. Cond.: G
Twee ovale porseleinen plaquettes, gemerkt Carl Knoll Karlsbad ca. 1900, voorstellend een man- en vrouwenbuste 33x29x2cm. Cond.:G
Twee delen Fayence keramiek polychroom 20e eeuw; 1x Frankrijk wijwaterbakje 23x16x5cm. en 1x tafelstuk Italië 25x21x21cm. Cond.: G
Zes delen Hollands aardewerk bestaande uit 4 delen Makkum, 3 tegels, 1 bordje en 2 wandtegels (1x 650 jaar Enschede en 1x 18e eeuwse tegel) Cond.: G
Zeven porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). 1 armpje gebroken maar aanwezig 13-30cm. Cond.: G
Japans goudimari porseleinen sierbord 19 eeuw met gelobte rand. Voorstelling van een cachepot met bloemen en een Japanse tuin ø28cm. Cond.: G
Grote Petrus Regout Maastricht sierbord met Delfts decor van paardenspan in de sneeuw ca. 1900 ø40cm. Cond.: G
Tuitvormige vaas 50-er/60-er jaren, paars met neutrale voet 27xø8cm. Cond.: G
Grote Delftse Boch siervaas Royal Sphinx met blauw bloemendecor 20e eeuw 36xø21cm. Cond.: G
Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G
Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G
2 Munten United Kingdom; 1x Penny 1862 PR en 1x Farthing 1853/'52 ZF
3 Munten van 10 rappen Zwitserland; 1x 1918 ZF, 1x 1939 PR/FDC en 1x 1957 FDC-
Twee 19e eeuwse Franse gravures van S. Durand met voorstellingen van treinen en figuren. (vast tussen passepartout) 23x10cm. en 15x22cm. Cond.: G