Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Barokstijl commode
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl gebogen barok commode 2e helft 20e eeuw. Wortelnoten fineer geheel staand op klauwpoten in redelijke tot goede staat 83x88x53cm.

Grenen commode
Ergebnis: 50 EUR

Noord Duitse grenen commode ca. 1890 met was-opstand in goede staat 100x94x52cm. Cond.: G

Grenen commode
Startpreis 50 EUR

Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G

4 Franse stoelen
Ergebnis: 110 EUR

Vier Franse notenhouten Henry Deux stoelen ca. 1880 met goed onderhouden gobelin stoffering. Onderling verbonden poten door kruis, in zeer goede staat 99x40x49cm. Cond.: G

Wortelnoten theestoof 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse wortelnoten fineer theestoof ca. 1800 staande op klauwpoten met origineel zinken bak en empire beslag 44x27x27cm. Cond.: G

Engels bijzettafeltje
Ergebnis: 30 EUR

Engels mahoniehouten trommeltafeltje met lades op 3-spant poot met wieltjes en bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 62xø50cm. Cond.: G

Spiegel
Ergebnis: 25 EUR

Rococo spiegel ca. 1900 in zeer goede staat 52x28cm. Cond.: G

Nachtkastje, kersenfineer
Ergebnis: 150 EUR

Kersenhoutenfineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U

Stoeltje/pianokrukje
Ergebnis: 50 EUR

Prachtige antieke notenhouten pianokruk met rugleuning Louis Philippe ca. 1880. Draaibare zitting. Geheel in goede ongerestaureerde staat 100x37x39cm. Cond.: G

Italiaanse etagere
Startpreis 30 EUR

Oud notenhout fineer met bloemintarsia etagere-tafeltje met 3 bladen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x60x43cm. Cond.: G

Grunderzeit naaitafeltje
Ergebnis: 300 EUR

Origineel Duits Grunderzeit naaitafeltje ca. 1890 met noten en wortelnoten fineer. 2 Lades en origineel binnenwerk met wortelnoten vakverdeling. Geheel staand op 3-spant poot 80x48x38cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Startpreis 25 EUR

Eikenhouten spiegel ca. 1910 met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 101x62cm. Cond.: G

Queen Anne bijzettafeltje
Startpreis 120 EUR

Queen-Anne stijl bijzettafeltje ca. 1930 met lade, licht kersenhout fineer met mahonie poten in zeer goede staat 51x31x48cm. Cond.: U

Hollandse 3-laden commode
Startpreis 35 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 60x65x35cm. in goede staat.

Tafel met lade
Ergebnis: 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade ca. 1900 Duitsland, Grunderzeit in zeer goede staat 72x50x40cm. Cond.: G

Noten hangvitrine
Startpreis 40 EUR

Prachtige wortelfineer hangvitrine-kastje in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65x65x17cm. Cond.: G

Spiegel
Ergebnis: 250 EUR

Notenhout fineer spiegel ca. 1880 met goudkleurig snijwerk in zeer goede originele staat 100x55cm. Cond.: G

Rond eiken bijzettafeltje
Ergebnis: 20 EUR

Ronde eikenhouten Engelse bijzettafel ca. 1930 met pitriet in goede originele staat 57xø68cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten Hollandse spiegel ca. 1910 in goede originele staat met facetgeslepen spiegels 156x68x10cm. Cond.: G

Armstoel
Startpreis 40 EUR

Louis Quinze stijl oorstoel met moderne stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 102x76x66cm. Cond.: G

Wortelnoten bijzettafeltje
Startpreis 30 EUR

Wortelnoten fineer vierkante bijzettafel 2e helft 20e eeuw 52x75x77cm. Cond.: G

Klein eiken bureau
Ergebnis: 80 EUR

Engels eikenhouten damesbureau met 4 lades en bewerkte poten ca. 1900, groen schrijfleer. 75x100x62cm. Cond.: G

Kist
Ergebnis: 100 EUR

Eikenhouten dekenkist staand op sleevoeten met rijkgestoken front, bloemen en schubben. omgeving Nordrhein-Westfalen Duitsland, Professioneel gerestaureerd 64x59x126cm. Cond.: G

Breistoel
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse notenhouten breistoel met bewerkte rugleuning 2e helft 19e eeuw. Goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 92x60x62cm. Cond.: G