Noord Duitse grenen commode ca. 1890 met was-opstand in goede staat 100x94x52cm. Cond.: G
Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G
Vier Franse notenhouten Henry Deux stoelen ca. 1880 met goed onderhouden gobelin stoffering. Onderling verbonden poten door kruis, in zeer goede staat 99x40x49cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer theestoof ca. 1800 staande op klauwpoten met origineel zinken bak en empire beslag 44x27x27cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten trommeltafeltje met lades op 3-spant poot met wieltjes en bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 62xø50cm. Cond.: G
Kersenhoutenfineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U
Prachtige antieke notenhouten pianokruk met rugleuning Louis Philippe ca. 1880. Draaibare zitting. Geheel in goede ongerestaureerde staat 100x37x39cm. Cond.: G
Queen-Anne stijl bijzettafeltje ca. 1930 met lade, licht kersenhout fineer met mahonie poten in zeer goede staat 51x31x48cm. Cond.: U
Notenhouten bijzettafel met lade ca. 1900 Duitsland, Grunderzeit in zeer goede staat 72x50x40cm. Cond.: G
Eikenhouten dekenkist staand op sleevoeten met rijkgestoken front, bloemen en schubben. omgeving Nordrhein-Westfalen Duitsland, Professioneel gerestaureerd 64x59x126cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten breistoel met bewerkte rugleuning 2e helft 19e eeuw. Goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 92x60x62cm. Cond.: G