Oude wortelnoten fineer 1-deurs vitrine-opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x140x50cm. Cond.: G
Chique Engels mahoniehouten kabinet 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits-stijlmeubel in zeer goede staat. Boven 2 deuren onder klep. Stuk uit de rugwand 182x138x58cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse kussen(ranken)kast in Renaissance stijl met lades en schappen. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x177x62cm. Cond.: G
Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G
Grote mahoniehout vitrine/opzetkast 2e helft 20e eeuw in Engelse stijl. Los onderstuk met 5 lades, bovenstuk met glasdeuren en schappen in zeer goede staat 233x123x45cm. Stukje hout mist Cond.: G
Antieke eikenhouten Hollandse penantkast met 2 lades en 2 deuren. gemaakt van een 200 jaar oude Twents dekenkist 85x110x51cm. Cond.: G
Grote ovale vergulde spiegel 19e eeuw met kroon (beschadigd) 130x78cm. Cond.: R
Duitse Biedermeier theetafel van notenhout fineer met sterintarsia (inlegwerk). Fineerschade bij ster 48x68x48cm. Cond.: R