Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Sierkastje met laden
Ergebnis: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer 1-deurs vitrine-opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x140x50cm. Cond.: G

Mahonie bijzettafeltje
Startpreis 40 EUR

Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G

Engels kabinet
Ergebnis: 200 EUR

Chique Engels mahoniehouten kabinet 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits-stijlmeubel in zeer goede staat. Boven 2 deuren onder klep. Stuk uit de rugwand 182x138x58cm. Cond.: G

Sideboard teak
Ergebnis: 60 EUR

Massief teakhouten sideboard 2e helft 20e eeuw met 7 lades en een deurtje in zeer goede staat 86x49x147cm. Cond.: G

Lederen armstoel
Ergebnis: 350 EUR

Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G

Lederen armstoel
Ergebnis: 450 EUR

Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G

Noten tafel
Ergebnis: 15 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G

Hangkastje
Ergebnis: 20 EUR

Oud wortelnoten fineer Hollands hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 53x50x14cm. Cond: G

Kersen dressoir
Ergebnis: 190 EUR

Breed kersenhouten stijlmeubel (dressoir) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x200x46cm. Cond.: G

Kussenkast
Ergebnis: 300 EUR

Eikenhouten Hollandse kussen(ranken)kast in Renaissance stijl met lades en schappen. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x177x62cm. Cond.: G

Biedermeier fauteuil
Ergebnis: 90 EUR

Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G

Eiken meidenkastje
Startpreis 100 EUR

Hollandse eikenhouten meidenkast ca. 1860 in zeer goede originele staat met 2 deuren en 1 lade 143x102x43cm.

2 Jachtstoelen
Ergebnis: 85 EUR

Twee eikenhouten gesneden jachtstoelen ca. 1880 met goede stoffering in zeer goede staat 115x47x48cm. Cond.: G

Biedermeier Fauteuil
Ergebnis: 90 EUR

Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G

Eiken/Marmer bloemzuil
Ergebnis: 200 EUR

Prachtige hoge eikenhouten piedestal in Louis Seize stijl ca. 1880 met marmeren bovenblad 116x27x27cm. Cond.: G

Vitrinekast
Ergebnis: 80 EUR

Grote mahoniehout vitrine/opzetkast 2e helft 20e eeuw in Engelse stijl. Los onderstuk met 5 lades, bovenstuk met glasdeuren en schappen in zeer goede staat 233x123x45cm. Stukje hout mist Cond.: G

Kist met 2 deurtjes
Ergebnis: 55 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse penantkast met 2 lades en 2 deuren. gemaakt van een 200 jaar oude Twents dekenkist 85x110x51cm. Cond.: G

Mahonie kabinet
Ergebnis: 300 EUR

Hollands mahoniehout fineer op eiken kabinet in originele staat ca. 1850. Lichte fineerschade, verder in goede staat 230x165x54cm. Cond.: G

Ronde Engelse salontafel
Startpreis 150 EUR

Lage ronde Engelse 19e eeuwse salontafel ca. 1820 met inlegwerk op het blad en aan de zijkanten van het blad. In goede originele staat 51x76cm. Cond.: G

Eiken buffet
Startpreis 100 EUR

Klein eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1910 met facetgeslepen glas en spiegel in goede originele staat 182x110x42cm. Cond.: G

Grenen kabinet
Ergebnis: 180 EUR

Hollands grenen boerenkabinet ca. 1830 in oude bierlak, halfronde en platte zuilen. In zeer goede originele staat 200x162x56cm.

Spiegel
Startpreis 160 EUR

Grote notenhouten spiegel met kroon en snijwerk ca. 1880, lichte beschadigingen 210x83x10cm. Cond.: G

Spiegel
Ergebnis: 85 EUR

Grote ovale vergulde spiegel 19e eeuw met kroon (beschadigd) 130x78cm. Cond.: R

Tafeltje met inlegwerk
Ergebnis: 20 EUR

Duitse Biedermeier theetafel van notenhout fineer met sterintarsia (inlegwerk). Fineerschade bij ster 48x68x48cm. Cond.: R