Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, A. Hoskam
Ergebnis: 45 EUR

Schilderij, boereninterieur
Ergebnis: 45 EUR

A. Reuvers, havengezicht
Ergebnis: 45 EUR

W.L. van Dijk
Ergebnis: 45 EUR

W.L. van Dijk, olieverf op paneel, strandgezicht met duinen en solitaire figuur 40x60cm. Cond.: G

A. Leycer
Ergebnis: 40 EUR

Alexander Krull
Ergebnis: 40 EUR

A. Lux
Ergebnis: 40 EUR

Schilderij, rozen
Ergebnis: 40 EUR

Schilderij, portret meisje
Ergebnis: 40 EUR

Schilderij, Jac Liebregs
Ergebnis: 40 EUR

J.H. Vergeer
Ergebnis: 40 EUR

Hollands schilderij
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd (mogelijk Jan Kelderman), olieverf op linnen, Hollands landschap met windmolen 80x40cm. Cond.: G

Tekening Christus
Ergebnis: 40 EUR

Schilderij, officier
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, portret van Napoleon 55x44cm. Cond.: G

Aquarel, zeegezicht
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, zeilschepen voor een kustplaats 51x31cm. Cond.: G

Schilderij, Jack Aue
Ergebnis: 40 EUR

Gravure, La Peinture
Ergebnis: 40 EUR

Gravure op papier 18e eeuw, G.J. Hertel sculp. la peinture no 190 Johan Georg Hertel 29x20cm.

Chinese rol, inkt
Ergebnis: 40 EUR

Groot oud gesigneerd Chinees kunstwerk op papierrol, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. Chinese inkt op papier, bergachtig landschap met boten en figuren 165x76,5cm. Cond.: G

Schilderij, H. Klinger
Ergebnis: 40 EUR

H. Klinger ca. 1930 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met vakwerk-huis 55x40cm. Cond.: G

Schilderij, Kamphuis
Ergebnis: 40 EUR

Hans Kamphuis, olieverf op linnen, oude boerderij met koeien 50x40cm. Cond.: G

4 Etsen, Lempers
Ergebnis: 40 EUR

Vier werken van Limpers , etsen op papier, portretten van oude heren 6x6cm., 8x12cm., 18x15cm. en 19x25cm.

Irmi 92, Toekan
Ergebnis: 40 EUR

Schilderij, bloemen
Ergebnis: 40 EUR

W.E. Wurth 20-12, olieverf op paneel, wilde bloemen 38x30cm. Cond.: G

Stilleven met imari
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met imari schotel 40x50cm. Cond.: G