Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Reproducties, Renoir
Startpreis 40 EUR

Twee oliegrafiën naar Renoir, drukwerk op linnen, riviergezicht en stadsgezicht, mooie kwaliteit 60x46cm. en 60x48cm. Cond.: G

Ets, Venetië
Startpreis 25 EUR

Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G

Antieke ets, Egyptisch
Startpreis 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G

Schilderij, Eickelberg
Ergebnis: 270 EUR

Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G

Ikoon, Moeder Gods van Vladimir
Startpreis 90 EUR

Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.

Schilderij Aziatisch, kip
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.

Ikoon
Ergebnis: 50 EUR

Decoratief ikoon 2e helft 20e eeuw 22x16cm. Cond.: G

Schilderij, strandgezicht
Startpreis 80 EUR

Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, Volbrack
Ergebnis: 40 EUR

Hajo Volbrack '18?, aquarel op papier, "Ruïne, Teil der Akropolis" 24x30cm. Cond.: G

Duitse ets
Startpreis 25 EUR

Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G

Pendant, bloemen / fruit
Startpreis 40 EUR

Twee ongesigneerde schilderijtjes 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant met fruit en bloemen 7x9cm. COnd.: G

Schilderij, K. Aalbers
Ergebnis: 50 EUR

K. Aalbers, olieverf op paneel, beekgezicht met bloesembomen 19x40cm. Cond.: G

Pendant, bloemen / fruit
Startpreis 40 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G

Ets, Ernst Bahn
Startpreis 30 EUR

Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G

Oude gravure
Startpreis 30 EUR

Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G

Pendant, strandgezicht
Ergebnis: 40 EUR

Twee strandgezichten 21e eeuw ongesigneerd, olieverf op paneel, 7x9cm. Cond.: G

Schilderij, van Deursen
Startpreis 20 EUR

Van Deursen, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 25x17cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Startpreis 20 EUR

J. Hamel, olieverf op paneel, vaas met rozen 20x24cm. Cond.: G

Antieke gravure
Ergebnis: 60 EUR

Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R

Oude ets
Startpreis 20 EUR

S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G

Schilderij, J. Varly
Startpreis 40 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

Schilderij v. de Meer, paarden
Startpreis 150 EUR

Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Ergebnis: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, naar Ruisdaal
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G