19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Delfts. 2x Delftse schoenen, circa 1800, in goede staat. 1x Tabakspot St. Vincent, circa 1900, gelijmd, matige staat. Afmeting: 9 - 27 cm.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. Res. Jalap. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse polychrome fayence albarello apothekerspotten met floraal decor + annotatie 1814. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse fayence apothekerspotten. Lille? Circa 1800. 1x Cichor. 1x zonder opschrift. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor, paauw vaas decor. Beide borden gemerkt. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence schotels met chinoiserie decor + polychrome. Eén haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 26 - 30,5 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt met 'H'. 18e Eeuw. Afmeting: H 25 - 34 cm. In goede staat.
Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Delftse fayence tegels met ridder/musketier decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen 4-luik met familie verte plaquettes. Berglandschap decor. Afmeting: 4x H 15 x B 6 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Eén randschade. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.
Drie grote antieke fayence Makkumer polychrome kommen met floraal decor. Schilder W.R. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Antieke majolica plantenzuil met cachépot. Polychroom met floraal decor. Circa 1880. Gemerkt: Longchamp Terre de Fer. Géén beschadigingen! Afmeting: 108 x Ø 35 cm. In zéér goede staat.
Drie oude Delftse fayence scheerbekken met floraal decor + wit. 2x Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In goede staat.
Vijf delen Makkum. Fayence. Holland. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Groot 3-delig antiek Delfts fayence kaststel in rococo-stijl. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaas met riviergezicht decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Groot Italiaans Napels porseleinen figuur. Schommelende putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 42 x 18 cm. In goede staat.