Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Mahonie commode, 1840
Startpreis 120 EUR

Antiek mahoniehouten commode. Laat biedermeier. Circa 1840. Lichte schades. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.

Mahonie trumeau
Startpreis 250 EUR

Vroeg 19e eeuws Cuba mahonie empire trumeau met marmeren blad, lade en klauwpoten. Afmeting: 78 x 40 x 74 cm. In goede staat.

Eiken standaard
Startpreis 50 EUR

Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.

TV meubel
Startpreis 50 EUR

Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tafel, 1860
Startpreis 140 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Startpreis 100 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 53 x 90 cm. In goede staat.

Antiek kistje met familie wapens
Startpreis 400 EUR

Eikenhouten gestoken zadelkist met snijwerk. 17e - 18e Eeuw. Met tulpen, vogels, familiewapens en renaissance ranken decor. Afmeting: 47 x 90 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Startpreis 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 73 x 117 x 61 cm. In goede staat.

2x Houten piedestal met marmer
Startpreis 500 EUR

Twee mahoniehouten piedestals met marmeren blad en bronzen versiering. In antiek-stijl. Afmeting: 118 x 42 x 42 cm. In goede staat.

2x Chinese hocker
Startpreis 120 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 48 cm. In goede staat.

Eiken kabinet
Startpreis 250 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kabinet. 18e Eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startpreis 40 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Mahonie biedermeier kast
Startpreis 400 EUR

Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.

2x Mahonie tafeltje
Startpreis 60 EUR

Twee mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. 1x wortelnoten. 1x Mahonie. Met queen Anne poten. Afmeting: 41 x Ø 44 cm. + 44 x 59 x 62 cm. In goede staat.

Hollands Louis Quinze secretaire
Startpreis 700 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten barok secretaire. Gepolitoerd. Louis quinze. Met origineel verguld beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting:109 x 109 x 60 cm. In zeer goede staat.

Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startpreis 40 EUR

Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Barok secretaire
Startpreis 400 EUR

Gerestaureerde Duitse barok secretaire van notenhout. 18e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 116 x 126 x 65 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startpreis 600 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse console, 1880
Startpreis 80 EUR

Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.

Wortelnoten vertico, 1880
Startpreis 250 EUR

Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit vertico. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 136 x 95 x 46 cm. In goede staat.

Gründer penantkast, 1880
Startpreis 200 EUR

Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit penantkast. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 80 x 82 x 43 cm. In goede staat.

Armleunstoel
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel met goede antieke stoffering. Afmeting: 99 x 72 x 64 cm. In goede staat.

Tuintafel
Startpreis 50 EUR

Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Stel Chinese hockers, H 93 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee hoge Chinese hockers met floraal snijwerk en marmeren blad. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Chinese hocker, H 83 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau, 1860
Startpreis 500 EUR

Antiek, Duits wortelnoten cilinder bureau. Louis philippe. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 137 x 109 x 74 cm. In goede staat.

Soester spiegel, 67 x 40 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.

Mahoniehouten boekenkast
Startpreis 450 EUR

Duitse mahoniehouten boekenkast in biedermeier-stijl, met sinkeldak. Afmeting: 195 x 110 x 42 cm. In goede staat.

Beschilderde hoekkast
Startpreis 400 EUR

18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.

Art Deco pPartnerdesk, 1930
Startpreis 450 EUR

Groot eikenhouten art deco partnerdesk met veel lades (19x). Voorzien van schrijfleer (2x). Afmeting: 78 x 160 x 125 cm. In zeer goede staat.

Wandconsole, 1860
Startpreis 100 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten wandconsole met snijwerk. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 78 x 45 x 44 cm. In goede staat.

Psycle, 1820
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws mahoniehouten psyche met bronzen beslag en drie lades. Empire, circa 1820. Afmeting: 63 x 43 x 27 cm. In goede staat.

Willem III bonheur (2-delig)
Startpreis 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.

Marokkaanse bijzettafel
Startpreis 450 EUR

Marokkaanse bijzettafel in stervorm. Het blad is met parelmoer ingelegd. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 63 x 63 cm. In goede staat.

Klein bijzettafeltje
Startpreis 350 EUR

Bijzettafel in boulle-stijl, met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 42 cm. In goede staat.

Rietveld-stijl stoel
Startpreis 300 EUR

Houten Rietveld-stijl stoel met Victory Boogie Woogie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 65 x 75 cm. In goede staat.

Antieke linnenpers
Startpreis 150 EUR

Antiek eiken linnenpers van eiken, met smeedijzeren beslag. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 71 x 70 x 31 cm. In goede staat.

Naaitafel, 1870
Startpreis 120 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel met mooi binnenleven/intarsia. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 77 x 50 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Schrijfbureau,1900
Startpreis 150 EUR

Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.

Kersenhout (fineer) nachtkastje
Startpreis 150 EUR

Antiek nachtkastje van kersenhout fineer. 19e Eeuw. Afmeting: 73 x 37 x 30 cm. In zeer goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Startpreis 250 EUR

Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.

2x Cees Braakman bijzettafel
Startpreis 100 EUR

Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Geëboniseerde bloementafel, H 112 cm.
Startpreis 130 EUR

19e Eeuws geëboniseerde houten bloementafel. Circa 1880. Afmeting: H 112 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Startpreis 100 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Commode
Startpreis 400 EUR

Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.

Engelse partnerdesk
Startpreis 180 EUR

Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...

Antiek eiken kastje, 1900
Startpreis 150 EUR

Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.

Sofa in biedermeier-stijl
Startpreis 350 EUR

Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.