Negentiende eeuwse 1 persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Decoratieve spiegel mahoniehout met goudkleur, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 95x54cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken bijzettafel met etage, floraal decor in bladen, geschulpt blad, in goede staat 73x50x50cm. Cond;G
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel, met groen velours en 4 spantpoot, in goede staat 72x85x85cm.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis philippe armleunstoel in goede staat, omstreeks 1870, 100x60x50cm. Cond;G
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846, beschildering later, rugwand vernieuwd, in goede staat 81x102x49cm.
Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.
Antieke Thonetstijl Bugholz schommelstoel, omstreeks 1900 in goede staat 100x135x60cm.
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder amrleunstoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Hollands eikenhouten kastje met jalouziedeurtjes, 20e eeuw in goede staat, 75x67x38cm.
Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R
Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Antiek industriele werktafel van gietijzer en eikenhouten blad, draaibaar, gemerkt Th.A.A. Simonis Den haag, omstreeks 1920, 54x46x60cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot in redelijke staat 75x94cm. Cond:R
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhout gesneden bidstoel met heilig kruis, petit point stoffering, beschadigd. 90x47x45cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse houtgestoken zwart geeboniseerde Louis Philippe breistoel, vlek op zitting, 100x56x48cm. Cond;G
Negentiende eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op porseleinen wielen, in goede staat 105x70x80cm.