Drie-delig antiek opaline glazen kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 25 - 40 cm. In goede staat.
Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. 1x Jampot, ruitkristal, met onderschotel. 1x 4-delige menage-set. 1x bonbonniere met plated voet. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.
Drie glazen hoofden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen vaas. Pieck du fleur. Floraal beschilderd + plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.
Twee delen Italiaans glaswerk. 20e Eeuw. 1x vaas, Flavio Poli en Seguso Sommerso Murano. 1x Transparant rode asbak, chips. Afmeting: 16 - 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zware, Franse Baccarat kristallen fruitschaal met derde gehalte zilveren band. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - Ø 26 cm. In goede staat.
Modern glasfusing vrouwelijk hoofd met rode lippen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Vier delen design glaswerk. Onder andere Murano. En één keer gesigneerd Rimo. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Antiek persglazen tafelschaal met ijzeren florale houder. Frankrijk. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Roemer noppenglazen. Enkele chips. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote handbeschilderde groen-glazen voorraadfles met antieke beschildering van een V.O.C. schip. Met verso figuren voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Acht-delige Hollandse likeurset. Bestaande uit: Karaf, zes glaasjes en een tablet. Handbeschilderd met landschappen + zeegezicht decor. Circa 1900. Afmeting: 24 - Ø 22 cm. In goede staat.
Modern glasfusing masker op metalen standaard. Maker? Murano?. Afmeting: 53 x 44 x 12 cm. In goede staat.
Ioan Nemtoi. 1964. Roemenië. Moderne glazen kaarskandelaar. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Glazen Murano-stijl vaas met millefiori decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Groen glazen voluptueuze naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee glazen jugendstil pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Zeer grote, moderne glazen, Regina Medeiros schaal. Met goud verwerkt. Brazilië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Bijzonder grote en antieke glazen schenkkan met leeuwenkop. Irisering. Bodemvondst. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: H 30 cm. In zeer goede staat.