Twee 18e eeuwse Hollandse gegraveerde glazen. 1 x, De groote visserij met prachtige gravering van schepen en figuren (voet beschadigd) en 1x met gravering Het Welvaren van de leerlooijerijen. (G) 18x7...
Negen delen oud glaswerk o.a; 3x Copier Leerdam bolle vaas, 1x Verboeket Maastricht vaasje en 5x ongemerkte vazen 8-32cm. Cond.: G
Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...
Twee kristallen karaffen (bewerkt) met zilver 925/000, 20e eeuw. 24-28 cm., Cond.:G
Twee mondgeblazen Jugendstil vazen ca. 1900, handbeschilderd met bloemenmotief. Minimale chips bij bovenrand 23xø8cm. Cond.: G
Oude Copier Leerdam glazen vaas, groen-blauw van kleur, gemerkt: C.L., ca. 1930, 20xø16cm. Cond.:G
Oude groen/blauwe glazen vaas, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 50xø15cm.
Grote oude kristallen vaas met twee dimensionaal rood bloemendecor ca. 1900, gemerkt V.S.L. en J.S.. Lichte randschade 28xø10cm.
Oude groen glazen bolvaas ca. 1930, mondgeblazen in zeer goede staat 12xø16cm. Cond.: G
Tien oude Duitse gekleurde kristallen glazen facetgeslepen ca. 1930 (1 chip) 16-21cm. Cond.: G
Twee oude glazen bolvazen, een maal Copier Leerdam spijkerbol en een maal Copier Leerdam?? melkglazen bolvaas ca. 1980, Beide in goede staat. 11xø9 en 8xø11cm.
Twee delen glas-in-lood Annemiek Punt, 1x rond glas in lood venster ø29cm. en 1x vierkant met gebrandschilderde voorstelling 55x58cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Grote oude 8-kantige glazen vaas ca. 1930, vermoedelijk Copier Leerdam in goede staat 23x13x13cm. COnd.: G
Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G
Grote antieke ruitkristalen odeurflacon met plated schroefdop, ca. 1900, in goede staat. 34x5x4cm.
Twee delen antiek kristal; 1x amandelgeslepen stopfles 12xø7cm. en 1x bowl- boerenjongenspot met onderschaal (chips af) en lepel Cond.: R-G
Antieke amandelgeslepen schenkkaraf, ca. 1900, in goede staat. 36xø12cm.
Vier delen Goebel "Krystal Collection", vier beren (1 chip van oor af) 4,5-10,5cm. Cond.: R-G
Negen delen kristal, 20e eeuw, o.a. jampotje met deksel amandelgeslepen, drie geslepen karaffen met stop, drie geslepen dekselpotjes, twee vaasjes en een grote dekselpot. 6-40cm., Cond.:R/G
Antieke handbeschilderde opaline vaas met bloemdecor en vrouwelijke buste (licht vervaagd) ca.1900, 33xø19cm.,
Opaline glazen dekseldoos met gelithografeerde Biedermeier voorstelling en gouddecor ca. 1890 6xø13cm. Cond.: G
Originele kristallen 19e eeuwse facetgeslepen kaasstolp met minimale chips 21xø22cm. Cond.: G