19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws messing. Bestaande uit: Miniatuur oorijzer. Tabaksdoos. Zwavelstokjesdoos. Zeldzame tondeldoos. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek handwerk in lijst. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.
Set antieke koperen koetslampen. Circa 1900. Kleine beschadigingen. Afmeting: 37 x 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald barometer met beer. Circa 1900. Aug. Fassin Emmerich. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Oude zuurstoffles voor medisch gebruik. In metalen kist. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgesneden Bergmann. 'Glück Auf'. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil messing vernikkelde fruitschaal met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 37 x 30 cm ø. In goede staat.
Empire blaker? Verguld brons. Bobeche + spiegel mist. Circa 1820. Iets verbogen. Afmeting: 33 cm. In matige toestand.
Dames miniatuur op ivoor. 19e Eeuw. Gesigneerd J. Stiefer. Afmeting: 4,5 - 3,5 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vier oude metalen notenkrakers met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 19 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Biedermeier kandelaren met florale decor. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van acht oude Chinese rolschilderijen met diverse decors. 20e Eeuw. Gesigneerd. Diverse technieken. Diverse maten. In goede staat.
Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Twee schemerlampen van keramiek versierd met kabelrand. Lampen zijn showroom modellen, dus als nieuw. Afmeting: 65 x ø 50 cm. (inclusief kap). In goede staat.
19e Eeuwse tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oude klapcamera. Voigtlander Bessa. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Metalen miniatuur harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Tibetaans beschilderde en met leer beklede dekselkist. Met goudkleurige figuren decor. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Twee oude smeedijzeren wandlampen in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten beschilderde wieg met kettingen. Circa 1900. Afmeting: 25 x 86 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd ijzeren kruis met opschrift en vergulding. 19e Eeuw. Afmeting: 71 x 28 x 1 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme Hoorn de Overvloeds. Met messing en composiet metalen armaturen. Hoorn bij uiteinde iets beschadigd. Afmeting: 49 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken kerkelijke Barok kaarskandelaar met originele polychromie. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Staande metalen lamp met lampenkap van albast. 21e Eeuw. Afmeting: 176 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp. Met bronzen vrouwen figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Messing inktstel met kantelbare glazen inktpot met florale figuren. Circa 1920. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Handgeborduurde knipmuts onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 57 cm. In goede staat.
Twee messing historisme Neo Renaissance kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Corpus Christie in lijst. Hout + aardewerk. Circa 1900. Afmeting: 40 - 51 cm. In goede staat.
Twee zware 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Empire-stijl. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse albast lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met geëtste glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse mini-paspoppen. Decoratief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek hobbelpaard. Gemaakt van hout, leder en metaal. Circa 1920. Afmeting: 75 x 101 x 38 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met figuren onder ranken. Op houten zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing plated Neo Gotische kaarskandelaren met druivenranken en korenaren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee gemarmerde glazen hanglampen. 30-er Jaren. Afmeting: 70 x 33 cm ø / 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Marmeren piedestal. Mogelijk iets ingekort. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal China. Bestaande uit: Wit metalen muntendoosje + parelmoer belijmde dekseldoos. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese vogelkooi met porseleinen voederbakjes. Gemaakt van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 37 cm ø. In goede staat.