Grote messing pronkvaas, ampforavormig met Onyx, 20e eeuw in goede staat 52cm Cond:G
Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G
Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm
Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.
Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø
Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G
Metalen wijnfleshouder met bronskleurige patina, 20e eeuw in goede staat 27x8x6cm Cond:G
Zes delen oud/antiek koperwerk waaronder: 1x 19e eeuwse koperen rijtuigstoof, 1x schoorsteenketel 19e eeuw en 1x messing snotneus 20e eeuw 22-47cm. Cond.: G
Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G
Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G
Oude houten vioolkist met 3 sluitingen ca. 1930 in goede staat 30x80x16cm.
Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G
Twee oude Oosterse weegschalen in houten foudralen 20e eeuw 14-23cm Cond:G
Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G
Roodkoperen, 19e eeuwse kolenkit met hengsel, in goede originele staat 35x45x30cm Cond:G
Leuke fijngeweven Gobelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm