Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Eiken rekken + servies
Ergebnis: 20 EUR

Eikenhouten wandrek met Engels serviesgoed en 1 eikenhouten wandkastje ca. 1900 handgestoken 51x54x9cm. en 53x55x11cm. Cond.: G

Mini reis-altaar
Ergebnis: 20 EUR

Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G

2 Antieke boeken
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G

2 Tabakspotten
Ergebnis: 20 EUR

Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G

Dominospel
Ergebnis: 20 EUR

Dominospel 19e eeuw gemaakt van been en in goede staat 4x18x6cm.

Set tinnen bekers
Ergebnis: 20 EUR

Set van zeven 19e eeuwse tinnen maatbekers, geëikt Cond.: G

Globus
Ergebnis: 20 EUR

Oude globus ca. 1950 met papieren globus en houten voet. Räths Staatskundige globe, Prof. Arthur Krause Leipzig in zeer goede staat 27xø19cm.

Russisch ei
Ergebnis: 20 EUR

Russisch beschilderd houten ei, gesigneerd met voorstelling van een kerk in de sneeuw 8xø6cm. Cond.: G

Weegschaal 3KG
Ergebnis: 20 EUR

Weegschaal 3KG ca. 1890 in goede originele staat 21x45x17cm.

Koperen rariteit
Ergebnis: 20 EUR

Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G

1 Scheepslamp
Ergebnis: 20 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Fruitschaal
Ergebnis: 17 EUR

Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.

Petroleumlamp
Ergebnis: 15 EUR

Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G

Spaan, beddekruik en kookpot
Ergebnis: 15 EUR

IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.

Kristallamp, zakmodel
Ergebnis: 15 EUR

Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas L. 50-90cm. Cond.: R

Kristallamp, kaarsenhouder
Ergebnis: 15 EUR

Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R

Buizerd
Ergebnis: 15 EUR

Grote opgezette buizerd met wandbevestiging. 70x70x60cm., Cond.:R

2 Kandelaren
Ergebnis: 15 EUR

Twee grote metalen kaarskandelaars (zwart) 2e helft 20e eeuw 46xø15cm. Cond.: R-G

4 Tinnen kandelaars
Ergebnis: 15 EUR

Vier tinnen kaarskandelaars 19e(3x) - 20e (1x) eeuw in goede originele staat 18-24cm.

2 Messing hengselbakken + vijzel
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen koperwerk 18e-19e eeuw; 1x strakke vijzel met stamper en 2x koperen hengselbakken in goede originele staat 11-ø13cm. en 36xø33cm. en 28xø27cm. Cond.: G

3 Ketels + theepot
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x biedermeier waterkan (gerestaureerd), 1x hengselkan (bedeukt) en 1x koffiekan bewerkt (bedeukt) 16-23cm. Cond.: R

Houtgestoken wandrek
Ergebnis: 15 EUR

Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.

Taart display
Ergebnis: 15 EUR

Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.

Messing jardiniere
Ergebnis: 15 EUR

Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G