Twee oude/antieke Duitse Steiff teddyberen. 1x Marian Steiff teddy, tweede helft 20e eeuw. 1x Licht beer, circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Oude teddy. Mogelijk Steiff experiment. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke kinderfiets van het merk Mobo. Circa 1920 - 1930. Gebruikssporen. Afmeting: 70 x 34 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Engelse speelgoed Tri-Ang Lines Bros. trein met wagons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 170 cm. In zeer goede originele staat.