Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Keramieken Duitse vaas
Ergebnis: 20 EUR

Keramieken Duitse vaas, Scheurich, model 401-28, blauw/zwart gevlamd met bruisglazuur H.: 28cm. Cond.: U

Chinese gemberpot
Ergebnis: 20 EUR

Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.

2 Blauwe borden
Ergebnis: 20 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw met landschapsdecor (gesigneerd) ø20cm. Cond.: G

Nymphenburg, kandelaar
Ergebnis: 20 EUR

Duits porseleinen Nymphenburg kaarskandelaar 1e helft 20e eeuw in goede staat 13,5x7x7cm. Cond.: G

Pors. fruitdrager
Ergebnis: 20 EUR

Kaarskandelaar 19e eeuw met putti en bloemen (beschadigd) 18x10x15cm. Coind.: M

3 Chin. pors. kop&schotels
Ergebnis: 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Chinese gemberpot + zalfpot
Ergebnis: 20 EUR

Twee delen Chinees 20e eeuw; 1x bewerkte gemberpot 11xø8,5cm. en 1x keramieken zalfpotje 5xø6cm. Cond.: G

Vaas, Jensen
Ergebnis: 20 EUR

Oude Deense vaas van Jensen Copenhagen nr. 130-2 76 4 met landschapsdecor 18xø8,5cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen diverse antieke voorwerpen; 1x witte lakstempel met Foo-Hond (waarschijnlijk glas), 1x kleine 8-kantige rood keramieken vaas en 1x porseleinen olifant 3,5-6,5cm. Cond.: G

3 Delen Chinees aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen Chinees antiek aardewerk; 1x sauskom 18e eeuw (handgreep mist) 4xø7cm. en 2x keramieken kommen 19e eeuw 7x15x9cm. Cond.: M-G

Terracotta figuur, China
Ergebnis: 20 EUR

Oude terracotta figuur voorstellend een Chinese vrouw 20e eeuw met monogram (geglazuurd) in goede staat 31cm.

5 Delen Delfts blauw
Ergebnis: 20 EUR

Vijf delen oud Delfts keramiek; 1x geribbelde vaas Porseleyne Fles ca. 1930, 1x 6-kantige vaas, "Original Delft Handgemaakt" 20e eeuw, 1x gelobte dekselpot Porseleyne fles Delft ca. 1930, 1x grote 8-k...

2 Borden, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R

Chin. pors. schaal
Ergebnis: 20 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G

Keramieken treef
Ergebnis: 20 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.

5 Delen porselein
Ergebnis: 20 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...

Imari bord
Ergebnis: 20 EUR

Apart 19e eeuws imari porseleinen 8-kantig bord met diverse decors (gesigneerd verso) 23x23cm. Cond.: G

2 Porseleinen borden
Ergebnis: 20 EUR

Twee Weens porseleinen borden Gloria Alt-Wien ca. 1900 met figuren en gouddecor ø26,5cm.

Meissen kop&schotel
Ergebnis: 15 EUR

Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.

4 Makkumse tegels
Ergebnis: 15 EUR

Vier oude Hollandse Makkumse tegels met bloemmotief 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

4-Delig kaststel
Ergebnis: 15 EUR

Oud 4-delig keramieken kaststel ca. 1930 Holland in Delftse stijl, 1 vogel op deksel gelijmd en 1 chip bij voet. Verder in goede staat 25-34cm. Cond.: R

Makkums tegeltableau
Ergebnis: 15 EUR

Oud Makkums keramieken tegeltableau 20e eeuw met Hollands schependecor in goede staat 42x16,5cm.

Beeldje, elf
Ergebnis: 15 EUR

Oud spaans porseleinen figuur gemerkt CASADES voorstellende een elf, 20e eeu In goede staat. 14.5x16.5x5cm.

Kavel Engelse bordjes
Ergebnis: 15 EUR

Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.