Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tegeltableau
Startpreis 200 EUR

F. Fanicy 1895, antiek handbeschilderd tegeltableau met snipvoorstelling 39x40cm. Cond.: G

Capodimonte vaas
Startpreis 200 EUR

Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.

Ronde tegel
Ergebnis: 180 EUR

Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.

Tegel, kraanvogel
Ergebnis: 180 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Bierkruik
Startpreis 180 EUR

Oude Engelse keramieken Toby Mug met lichte glazuurchips 26x19x9cm. Cond.: G

Porseleinen lampevoet
Startpreis 180 EUR

Antieke Duitse porseleinen met messing lampevoet met Zwiebelmuster decor (Meissen). In goede originele staat 71xø18cm.

Porseleinen tafelstuk
Startpreis 180 EUR

Groot Duits porseleinen tafelstuk ca. 1960 Plaue Thuringen (2-delig) van een jongen en meisje op wipwap met opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan de bloemen. 33xø23cm. Cond.: R

2 Schotels, 18e eeuw
Startpreis 160 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G

2 Jade olifanten
Ergebnis: 150 EUR

Twee oude Chinese jade olifanten 20e eeuw in goede staat 7x9x4,5cm.

Chinese rijstwijn set
Startpreis 150 EUR

Prachtige natuursteen 8-delige rijstwijnset ca. 1900 in zeer goede staat; trekpotje, tablet en 6 kommen 7,5xø14,5cm. Cond.: G

Japanse vaas
Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.

2 Fam Rose rijstkommen
Ergebnis: 220 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G

Chinese gemberpot
Startpreis 150 EUR

Prachtige Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met diepblauw figurendecor met voorwerpen. In zeer goede staat 14,5xø12,5cm.

Chinese kom, Fam Rose
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen Fam Rose kom (gesigneerd) 20e eeuw met bloemdecor 7xø16,2cm. Cond.: G

Geitenbok ca. 1900
Startpreis 150 EUR

Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.

Imari pijpvaas
Startpreis 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervaas met fijngeschilderd gouddecor, paradijsvogels en bloemen 27xø15cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Startpreis 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen, geribbeld. In goede originele staat 26xø11,5cm. en 30,5xø14cm.

Imari schotel
Ergebnis: 170 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse goud-imari porseleinen schotel in schelpvorm met bloementuin-motief. In zeer goede originele staat 6x37x37cm.

Chinese tulpenvaas
Startpreis 150 EUR

Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met rondom handbeschilderd landschap- en figurendecor. Gesigneerd, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 24,5x15x10cm.

Grote imari schaal
Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen 6-kantige schaal met draken-, floraal- en gouddecor. In goede originele staat 11x30,5x31cm.

2 Imari pors. vazen
Ergebnis: 170 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen vazen (gesigneerd) met bloemen-, en vogeldecor. geschulpte bovenrand en handgrepen. 1 Handgreep heeft een scheurtje, oude restauratie. verder in zeer goede s...

2 Antieke tegels
Startpreis 150 EUR

Twee Hollandse 17e eeuwse tegels van een man en een vrouw. Minimale randschade, glazuur goed ca. 13x13cm.

Chinese voorraadpot
Startpreis 150 EUR

Grote Chinese terracotta voorraadpot 17e-18e eeuw met tekens en glazuur. In zeer goede originele staat 49xø33cm.

Chin. pors figuur
Startpreis 150 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur voorstellend een man met gewaad, hoed en waaier 1e helft 20e eeuw (gesigneerd) 55cm. Cond.: G