Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.
Oude Engelse keramieken Toby Mug met lichte glazuurchips 26x19x9cm. Cond.: G
Groot Duits porseleinen tafelstuk ca. 1960 Plaue Thuringen (2-delig) van een jongen en meisje op wipwap met opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan de bloemen. 33xø23cm. Cond.: R
Twee oude Chinese jade olifanten 20e eeuw in goede staat 7x9x4,5cm.
Prachtige natuursteen 8-delige rijstwijnset ca. 1900 in zeer goede staat; trekpotje, tablet en 6 kommen 7,5xø14,5cm. Cond.: G
Prachtige Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met diepblauw figurendecor met voorwerpen. In zeer goede staat 14,5xø12,5cm.
Chinees porseleinen Fam Rose kom (gesigneerd) 20e eeuw met bloemdecor 7xø16,2cm. Cond.: G
Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.
Prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervaas met fijngeschilderd gouddecor, paradijsvogels en bloemen 27xø15cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen, geribbeld. In goede originele staat 26xø11,5cm. en 30,5xø14cm.
Prachtige grote 19e eeuwse goud-imari porseleinen schotel in schelpvorm met bloementuin-motief. In zeer goede originele staat 6x37x37cm.
Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met rondom handbeschilderd landschap- en figurendecor. Gesigneerd, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 24,5x15x10cm.
Grote 19e eeuwse imari porseleinen 6-kantige schaal met draken-, floraal- en gouddecor. In goede originele staat 11x30,5x31cm.
Twee Hollandse 17e eeuwse tegels van een man en een vrouw. Minimale randschade, glazuur goed ca. 13x13cm.
Grote Chinese terracotta voorraadpot 17e-18e eeuw met tekens en glazuur. In zeer goede originele staat 49xø33cm.
Groot oud Chinees porseleinen figuur voorstellend een man met gewaad, hoed en waaier 1e helft 20e eeuw (gesigneerd) 55cm. Cond.: G