Twee bronzen wandplaquettes. Leeuw + geleerde. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 21 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Acrobaat met jonglerende hond. Tweede helft 20em eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Omarmende man en vrouw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figurengroep. Pierre Jules Mene, 1810 - 1879. Twee vossen geplaatst op marmeren basement. Afmeting: 9 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke beelden. Onder andere; van meerschuim, compositie metaal en hout. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen op St. Bernard hond. Afmeting: 14 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen adelaar op piedestal van kristal. 19e Eeuw. Scheur in basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier bronzen plaquettes. Religieus. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese carrara marmeren tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Terracotta buste Fleur de Lys. Gesigneerd Rodin. Austin prop inc. 1979. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen Oosterse waterbuffel met groene patina. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 31 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. Divers. 20e Eeuw. Tevens één maal samack. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Drie bronzen figuren. Divers. 20e Eeuw. 1x Kiepenkerl Oldenkott Tabak. 1x Pierrot met gitaar. 1x Schelpenvissers 1856 - 1981. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Moeder met kind, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen ara's op piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Geisha bij lamp. Circa 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Bronzen Bengaalse tijger op zwart marmeren basement. Breuk in marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 47 x 13 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dansend paar. Naar Edgar Degas. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen replica naar Degas. Balletmeisje/ballerina op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. Titel: Souvenir Agounod. Meisje met bloem + buste heer. Gesigneerd Pierre Ogé. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 64 cm. In goede staat.