Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee 18e eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 500 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.

3x Chinese kop+schotel
Ergebnis: 500 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén schotel gekramd. Eén schotel haarlijn. Eén schotel goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 5 x Ø ...

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenbord. Draken in zee + wolken decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

Chinese lepel
Ergebnis: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen rituele lepel met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen stemcup met vissen decor + bodemmerk. Afmeting: H 12,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, 1900
Ergebnis: 500 EUR

Groot oud/antiek boeddha figuur. Oosters. Shiva staande op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.

Groot lot antiek Chinees porselein
Ergebnis: 500 EUR

Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

Twee Chinese cups Ø 9,7 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met rood glazuur + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,7 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Twee grote Japans Imari porseleinen kraagvazen met ribbels en tuin decor. Afmeting: H 32 x Ø 20 cm. In goede staat.

Japanse Imari bloempot Ø 33 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen bloempot met diverse facetten, beschilderingen in coulissen/goud decor, divers. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal Ø 24,5 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen waterschaal met rood craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, 83 x 49 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Houtsnede? Rotsgebergte decor met tekst + signatuur. Houtsnede op papier. Vochtvlekken. Afmeting: 83 x 49 cm. In redelijke staat.

Lot Japans porslein (8x)
Ergebnis: 500 EUR

Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen republiek-stijl bord met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinees blanc de chine bord Ø 14,8 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine bord met reliëf decor van vleermuizen in landschap + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm.
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese scepter met jade
Ergebnis: 500 EUR

Chinese mahoniehouten scepter met drie gesneden medaillons van jade. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.

Gouden naaigarnituur
Ergebnis: 450 EUR

Gouden naaigarnituur, 585/000, 5 delig glad, voorzien van een vingerhoed, een naald, een priem, een naaldenkoker en een schaar met gouden grepen en een gouden schede. In zeer goede staat. 2,2cm-9cm. T...

Antieke zilveren theebus, 1807-1809
Ergebnis: 450 EUR

Prachtige antieke zilveren theebus, Empire, schuitvormig model met filetranden en graveerwerk. MT.: onduidelijk, Den Haag jl.:a:1807-1809. 13x9x13cm. ca 364 gram. In goede staat.

Odeurflacon met gouden dop
Ergebnis: 450 EUR

Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...

Antieke zilveren kan, 1762
Ergebnis: 450 EUR

Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...

2 Gouden ringen met jade
Ergebnis: 450 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, met jade. Een ring met een ovala cabouchon geslepen jade, breedte kop 15 mm. en een ring met een navette cabouchon geslepen jadesteen. Breedte kop 16 mm. ø 54-56, tota...

Gouden ring met blauwe steen
Ergebnis: 450 EUR

Sierlijke grote ring, 585/000, met blauw spinel. Ring met een ovale kop versierd met hol gekrulde gouden elementen en bollen en in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw spinel. Grootte kop...

Keith Haring, Twee figuren met hart
Ergebnis: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 15/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kabinetkast
Ergebnis: 450 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.

Duitse vitrinekast
Ergebnis: 450 EUR

Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed, 186 x 141 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Oud Perzisch kleed, Afschari. Met vogels in boom decor. Blauw/rood. Afmeting: 186 x 141 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 210 x 134 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren. Karabag. Beige/aardetinten. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.

26 Glazen met overlay
Ergebnis: 450 EUR

Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm.
Ergebnis: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse Fayence tabakspot met opschrift Havana en floraal decor. Met bodemmerk van Duyn. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Zeven antieke Delftse pauw borden, 1880
Ergebnis: 450 EUR

Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met steur/baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + randschades. Afmeting: H 9,7 x Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Divers. 1x Kleine kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Kom met floraal/bamboe decor + bodemmerk. 1x Grote kom met floraal/krekel decor + bodem...

Chinese vaas, H 33 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas. Decor met waterpartij, eenden en lelies. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 24,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met landschap/figuur in de bergen aan meer decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...

Chinese wandvaas, H 19,7 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,7 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 25,7 cm.
Ergebnis: 450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met vissen decor + zes tekens bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 25,7 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 33,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/floraal decor en olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met jade
Ergebnis: 425 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met jade. Grote forse ring met een achtkantige kop en een ovaal cabouchon geslepen jade. Grootte kop 20x16mm. ø 59. Totaal ca 13,5 gram. In goede staat

Andy Warhol, Two dollar biljet
Ergebnis: 425 EUR

Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....

Antiek geweer in koffer
Ergebnis: 425 EUR

Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse bonheur
Ergebnis: 425 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Tuinstel (bank + 2 stoelen)
Ergebnis: 425 EUR

Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...

Empire stijl verzamelaarskastje
Ergebnis: 425 EUR

Empire-stijl verzamelaarskast van mahoniehout, met roldeuren, bronzen versieringen en diverse schuiflades voor munten of mineralen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 55 x 39 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Ergebnis: 425 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.
Ergebnis: 425 EUR

17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung, landschap/floraal decor. Eén bord haarlijn. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor. Twee kopjes haarscheur. Twee kopjes chips. Afmeting: H 7 x Ø 8,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porsleinen Queng Lung vleesschaal met tuin/zeegezicht decor. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pattipan
Ergebnis: 425 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met kostbaarheden decor + merktekens + bodemmerk. Afmeting: 3 x 16,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal + lepel
Ergebnis: 425 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met rondom figuren in tuin decor. Baluster vormig. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi koppen
Ergebnis: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met bodemmerk. Twee kopjes met kostbaarheden decor, één kopje chips, één kopje haarlijnen. Twee kopjes met huis/vogel/floraal/tuin decor, beide...

Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met oren en twee draken. Pelgrim vaas. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Gouden gourmet collier
Ergebnis: 415 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met gourmetschakels. Breedte 2,7 mm. Verschuifbaar in lengte. maximaal 63 cm. ca 16,6 gram. In goede staat

Zilveren kan empire
Ergebnis: 400 EUR

Prachtige zilveren theekan, 934/000, Empire, ovaal gecontourneerd model voorzien van een ebbenhouten greep en een deksel met een knop in de vorm van een hippokampus. MT.: T.G.Bentveld, Amsterdam, jl.:...

Zilveren theebus
Ergebnis: 400 EUR

Zilveren theebus, 934/000, ovaal model versierd met strijdende figuren met een geschulpte rand. Het scharnierende deksel is voorzien van een voorstelling met putti en floraal decor en werkt d.m.v. een...

Gouden choker met granaat
Ergebnis: 400 EUR

Elegante geelgouden choker, 585/000, met granaat. Choker met jasseroncollier, 2 ovale, 1 ronde en een peervormige rozethanger bezet met granaten. ca 18,2 gram. lengte 41-44cm. In goede staat

Antieke gouden gedenkhanger
Ergebnis: 400 EUR

Antieke geelgouden medaillon, 585/000, zeskantig aan de voorzijde versierd met filigrainwerk en een schild. De achterzijde is voorzien van graveerwerk. Met glazen binnenkant. 23x45mm, inclusief oog. b...

Gouden herenring met onix
Ergebnis: 400 EUR

Zware geelgouden herenring, 585/000, met onyx. Ring met een rechthoekige kop bezet met een rechthoekige onyx steen. Breedte kop 17 mm. ø 64. ca 8,8 gram. In zeer goede staat

Bloedkoralen collier
Ergebnis: 400 EUR

Collier van grote bloedkoralen, kaasvormig, bevestigd aan een geelgouden sluiting, zeskantig, langwerpig met bewerking. ø koralen ca 7 mm en 1x 10 mm in het midden. Lengte 41 cm ca 25,3 gram. In goede...

Gouden collier en hanger met diamant
Ergebnis: 400 EUR

Geelgouden collier met hanger, 585/000, met diamant. Fijn ankercollier voorzien van een bloemvormige hanger bezet met 8 roosgeslepen diamanten. ø hanger 13 mm. lengte 40-42cm. ca 2,6 gram. In goede st...

Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez
Ergebnis: 400 EUR

Jos Engbersen, Almelo. 2011. Portret Afrikaanse man met fez. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 70 cm. In goede staat.

Andy Warhol, One dollar biljet
Ergebnis: 400 EUR

Andy Warhol. 1928 - 1987. One Dollar biljet met twee signaturen, Andy Warhol met president Washington. Series 1957, S8266 170 A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm. In goede staat.

Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs
Ergebnis: 400 EUR

Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Herkomst nalatenschap familie Dom. Koetsen in Parijs met wachtende koetsiers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 80 cm. In goede staat.

Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok
Ergebnis: 400 EUR

Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.

Antiek Hollands karabijn
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.

Mahonie bonheur met spiegels
Ergebnis: 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.

Chinees kastje
Ergebnis: 400 EUR

Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.

Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.

Perzische loper, 530 x 99 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Zeer lange oude Perzische loper met floraal decor. Behoeft reiniging. Afmeting: 530 x 99 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt; De Klaauw. Minimale randschade. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (52 st.)
Ergebnis: 400 EUR

Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie goed. Eén met haarlijn. Eén met chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese snuffbottle, H 7,5 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met geel glazuur, landschap/tekst en goud decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese trekpotten
Ergebnis: 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Yixing, Kang Xi trekpotten. Floraal + Kang Xi symbolen. 1). Hengsel gelijmd + chips. 2). Deksel gelijmd + chips tuit. Afmeting: H 13 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur,...

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en blauw gestippeld glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung schaal Ø 21 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen Sung schaal met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Reliëf. Afmeting: H 5,7 x Ø 21 cm. In goede staat.