Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. Enkele pare...
Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...
Antieke bureauklok van bakeliet, met erotische voorstelling. Circa 1930. Met twee sleutels. Afmeting: 8 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.