19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsbarometer. Begin 20e eeuw. Gemerkt R.N. Desterro Lisbon. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Drie antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Lot antiek distilleer koperwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse plated messing wierookbrander, Godslamp. Barok stijl. Afmeting: 30 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse theestoven. 19e Eeuw. Mahoniehout met koperen binnenbak. Afmeting: 43 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.
Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
M. van Eys. Circa 1900. Belgische School. Belgische stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Map met etsen/aquarel gravure + stripboek 1983 Judge Dredd. Bestaande uit: Elf etsen knotwilgen, onduidelijk gesigneerd. Eén aquarel Jelle Trachtig. Eén gravure Taurel. Afmeting: 26 - 45 cm. In redeli...
Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.
Interessant groot lot antieke kruithoorns. Divers. Koper, messing, hout, leder. Afmeting: L 15 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.
Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.