Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...
Zes delen Chinees porselein. Kantonees, Familie Rose met figuren/vogels/vlinders en goud decor. Bestaande uit: Vaas, randglazuur. Twee wierookbranders, waarvan één beschadigd. Eén kom, randschade. En ...
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met haan in tuin/goud decor. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: Ø 38 cm. In matige staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord. Draken in zee + wolken decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Drie zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung / Kang Xi. Beschadigd. Afmeting: Ø 35 - Ø 45 cm. In matig/redelijke staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte/Familie Rose borden. Divers. Beschadigd. Afmeting: Ø 28 - Ø 42 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 28,5 - 34,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha's in tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Divers. Alle drie gerepareerd. Floraal/zotjes decor. Afmeting: 9 - 11 cm. In matig/redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met blauw floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: H 5,7 cm. Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met varken/wolken decor + koperen omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose/mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen tazza met een 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Bloemvaas decor. Afmeting; H 14 x Ø 23 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kom met konijn in landschap decor + bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet, Familie Rose/figuren/floraal en goud decor. Voorzien van messing montuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese schenkkan van terracotta. Draak decor, staart gelijmd. Restglazuur. Bodemvondst? Afmeting: 20 x 23 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotje in tuin + goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi + Queng Lung. Floraal decor. Twee Kang Xi borden, floraal decor + bodemmerk, minimale randglazuurschade. Twee Queng Lung borden, gaaf. Afmeting: Ø 2...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Beide vazen bovenrandschade + één deksel met schade. Afmeting: 19,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen deksel-terrine met onderschotel. Queng Lung met landschap/pagodes/figuren decor. Afmeting: 26 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + florale Familie Rose decor met goudrand. Gaatje in bodem met dubbele blauwe ring. Chip bovenrand. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken/zee met karper decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen vazen. Cylindrische vazen met tuin/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor. Twee kopjes haarscheur. Twee kopjes chips. Afmeting: H 7 x Ø 8,3 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met groen glazuur + decor van bamboe met eekhoorn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen trekpot met bodemmerk. Octagonaal. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met geel glazuur, landschap/tekst en goud decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha/vogel decor + verso krekel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen octagonale dekseldoos met spelende zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met edele figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Yixing, Kang Xi trekpotten. Floraal + Kang Xi symbolen. 1). Hengsel gelijmd + chips. 2). Deksel gelijmd + chips tuit. Afmeting: H 13 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.