Vroeg 19e eeuws percussie pistool. Gemerkt met H en kroon. Mooie patina. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.
Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Indonesische hardhouten en bewerkte krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 66 - 67 cm. In goede staat.
Twee messing aanstekers. Vietnam. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.