Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing. Figuren in tuin decor. Eén chip vaas. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.