Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,1 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.