Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Antiek Spaans penvuur pistool met graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Pompiers devourment de chassenay. Geen binnenhelm. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 28 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. De la Reole. Afmeting: 18 x 26 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing brandweerhelm. Pompiers de Merrey. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.
Koppel antieke percussie pistolen met achtkantige loop. Eén haan-vergrendeling defect. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Antiek koppel grote Duitse percussie pistolen. Gemerkt B.U.G. met kroon. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.
Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Zes Duitse luchtvaart broches. WO II. Deels replica. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse gotische bewerkte smeedijzeren bankschroef + een 19e eeuwse lederen kruithoorn. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Oude Oosterse kromdolk. Plated. Floraal bewerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.
Oude Duitse messing camera. Gemerkt Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 297051. Voorzien van Duitse adelaar + hakenkruis en slangenleer. Functies niet getest. Afmeting: 6,7 x 13,2 x 4 cm. In goede st...
Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.
Antiek houtgesneden Indonesisch kapmes met metalen beslag en houten schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede originele staat.
16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...