Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht. 20e Eeuw. Met mooie lijst! Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Elize Caus? Circa 1930. Riviergezicht met knotwilgen, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
H. Poeder. 1897 - 1958. Hollands landschap met koe bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Francine Schrikkema, 2003. 1963 - . Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 37 x B 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koe bij hek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.