Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.