Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein (3x)
Ergebnis: 60 EUR

Drie keer 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.

Vijf Chinese jade objecten
Startpreis 160 EUR

Vijf Chinese jade objecten. Bestaande uit: 3x amulet, 1x scepter, 1x armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Kutani (7x)
Ergebnis: 110 EUR

Zeven delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; vazen en dekselpotten. Met figuren/floraal/dieren/goud decor. Bodemmerk. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede st...

Drie Japanse dekselkommen Ø 11 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met deksels. Goud decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 8,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Zes antieke Chinese borden Ø 21,8 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met haan decor. Chicken plate. Circa 1900. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese munten Ø 5 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Vier Chinese bronzen muntstukken met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/floraal/kostbaarheden/dieren en goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 29,5 cm. In goede staat.

Chinese pelgrimvaas, H 32 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met geel glazuur, floraal decor en tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Japanse bloempot met draak en tijger
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Japanse messing bloempot. Met draak/tijger decor. Afmeting: H 25 x Ø 30 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.
Ergebnis: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees uit bamboe gesneden figuur, 1900
Startpreis 500 EUR

Antiek Chinees uit bamboe gesneden figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 23,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met reliëf pioenroos decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,2 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.

Theo van Oorschot, Landschap met boerderij
Startpreis 190 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Landschap met boerderij, boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Ergebnis: 35 EUR

Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.

H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw
Startpreis 200 EUR

H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.

H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startpreis 400 EUR

Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.

J. Vrolijk, Urker platbodem op volle zee
Ergebnis: 225 EUR

J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood
Ergebnis: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Startpreis 90 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.

Belgisch percussie voorlader
Startpreis 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.