Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke Engelse metalen stereoscoop. The Perfecscope. H.C. Watec Londen. USA patent Oct. 1895. Met diverse kaarten. Afmeting: 31 x 17 x 20 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten knottenhouders. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten rococo snijwerk met leeuw + staf. Afmeting: 6 x 35 x 31,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.