19e Eeuwse bronzen engel op schommelplank. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Bronzen ekster in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. da Costa. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Erotische bronzen naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. D.H. Chiparus. Halfnaakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. 20e Eeuw. (1) Hindoïstische danseres op lotusbloem. (2) Vrouwe justitia. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.
Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Naakte man. Lauwerblad mist waarschijnlijk. Circa 1830. Afmeting: H 30,7 cm. In goede staat.
Bronzen Maribu op houten basement. Gesigneerd C.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. Da Costa. Afmeting: H 26 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Bronzen vogel (zeearend?) in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen sculptuur met jachthonden. Door P. Lecourtier. 1855 - 1924. Met gietstempel. Afmeting: 35 x 51 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd P. Francois. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. (1) Jeanne d' Arc. (2) Vrouw met hoorn des overvloeds (voet nieuw bevestigd). Afmeting: H 34 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Koud beschilderd Japans/Chinees bronzen figuur. Vrouw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. (1) Naakte vrouw op hoge stoel. (2) Dansend paar. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Herderin + vrouw op adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 51 - 68 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilige beelden. Eerste helft 20e eeuw. Gips + polychromie. Enkele chips. Afmeting: 54 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Heilige beelden van gips + polychromie. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 73 - 76 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot Heilig figuur met polychromie. Circa 1880. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zachthouten gestoken stadswachter. Monogram O.R.W. Gesetzlich geschützt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Drie oude beelden. 20e Eeuw. 1x Brons. 1x Natuursteen (Afrika). 1x Gips (de denker). Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen jaguar. De Coux. Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese houtgestoken figuren. Wijsheren. Afmeting: H 19 - 36 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dame. Met monogram. Circa 1980 - 1990. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.