Vijf diverse miniatuur portretten. 20e Eeuw. met deels geschilderde afbeeldingen van dames en heren . Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Circa 1900. Miniatuur dames portret in prachtige houtgestoken lijst. Olieverf op paneel gedeeltelijk geschilderd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Gesigneerd Jones Grotse. Klassiek reliëf in ornamentlijst. Composiet. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Antieke wals speeldoos in eiken kist. Circa 1900. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Deutsche Volksempfänger van bakeliet. Type VE 301 Dyn, Schaleco Radio. WO II. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Twee leuke, decoratieve marmeren vruchten met messing steel. Appel + peer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Antiek messing nautisch instrument. Universele Equinoctia ring. Draagbare zonnewijzer. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Oude tafellamp gemaakt van een grote schelp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee vijf-delige messing haardsets. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 73 cm. In goede staat.
Drie grote antieke koperen akers met ijzeren hengsels. Afmeting: Ø 40 - 44 cm. In goede staat.
Antieke messing haardomranding. Circa 1910. Afmeting: 130 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren haardset in de vorm van een harnas. Vijf-delig. Circa 1890. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Geëmailleerd. Afmeting: 45 - 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige haardset van messing. Circa 1900. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Twee tafellampen met metalen voet en verschillende afbeeldingen op transparante kap. Holland. Afmeting: H 47 - 57 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glas-in-lood siervenster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x B 92 cm. In goede staat.
Oude/antieke messing wasmand. Gevlochten. Afmeting: 25 x 56 x 49 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Grote rode Italiaanse glazen hanglamp in ijzeren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen obelisk. Zeskantig. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Lot diversen. 20e Eeuw. Onder andere; porselein, dekseldoosjes, glas et cetera. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Oosterse schalen met polychromie. Afmeting: Ø 10 - 22 cm. In goede staat.
Vijf messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 38 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere; serviesgoed, carbidlamp, koperen vaas, plated + glas. Afmeting: 9 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke benen schaakstukken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse antieke ijzeren sleutels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Verzamelalbum vol met oude telefoonkaarten. Circa 240 stuks. Afmeting: 32 x 27 x 5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique kop en schotels. Decor: Tea drinker. Afmeting: 47 x 56 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse, Amsterdamse glas-in-lood hanglamp. Zes-hoekig. Eerste helft 20e eeuw. . Afmeting: 27 x 24 x 21 cm. In goede staat.
Antieke lakzegel met afbeelding van Hugo de Groot en van Oldenbarnevelt. Op houten plaquette. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Afrikaans, beschilderd houten kunstwerk met masker. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 49 x 10 cm. In goede staat.
Grote houten modelboot in glasvitrine. 'de Friesland' uit 1663. Eén mast gebroken, maar wel aanwezig. Afmeting: 80 x 86 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier scheepvaart onderzetters, plated, voorzien van graveerwerk met rijkelijks versierd cartouche voorzien van zeilschepen. Deels afgesleten. 3x ø17cm en 1x 23cm. In redelijk goede staat.
Oude Amerikaanse bronzen militaire Merit onderscheiding in originele cassette. 20e Eeuw. In goede staat.
Groot oud/antiek Chinees houtgestoken paneel met ranken. Afmeting: H 171 x B 33 cm. In goede staat.
Vier antieke messing scheepslampen, kaars + petroleum. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk (3x). Bestaande uit twee koetsstoven + neo renaissance spiegel. Afmeting: 23 - 63 cm. In goede staat.
Antieke beschilderde kruideniers voorraadtrommel van blik met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren kratervazen. Afmeting: H 33 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Hollands intarsia schilderij van diverse houtsoorten. Gracht voorstelling. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke koperen plaquette. 19e Eeuw. Vikingen in sloep. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.
Twee antieke melkbussen. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. 1x Notenhout + 1x messing. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Bureaulamp in Bauhaus-stijl. Messing met gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee-lichts messing wandlamp met putti en prismenglas. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Kapitaal groot onyx met messing inktstel. Joris en de draak. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 53 x 26 cm. In goede staat.
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Decoratieve houten miniatuur koets met dubbele kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 49 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theestoof met klauwpoten. Octagonaal. Circa 1920. Afmeting: 48 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Afrikaanse houtgesneden beelden. Gedecoreerd met stof en blad. Iets houtworm beval. Afmeting: H 98 - 103 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden. Fetish beelden. Waarschijnlijk Congo. Afmeting: H 52 - 60 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Afrikaanse houtgesneden figuren. Onder andere met stof gedecoreerd. Afmeting: H 69 - 81 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek Afrikaans houtgesneden figuur gedecoreerd met stof et cetera. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Weense tafellamp met Arabische voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote zware, antieke bronzen vijzel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 17 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen pannen. Afmeting: Ø 28 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen historisme haardschermen met schepen + figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 58 x 67 x 15 cm. / 63 x 67 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke messing penkandelaren. Circa 1900. Barok-stijl. Afmeting: H 57 - 63 cm. In goede staat.
Drie-delige 19e eeuwse bronzen vergulde + ijzeren haardset. 2x Empire, circa 1820. 1x Guirlande gebruikt als pook. Afmeting: 74 - 77 cm. In goede staat.
Grote verchroomde messing (bureau) werklamp naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Verstelbaar. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met messing binnenbak. Afmeting; 48 - 52 cm. In goede staat.
Antieke schildpad opbergdoos met been. Circa 1900. Afmeting: 4 x 11,5 x 7,5 cm. In zeer goede staat.
Twee oude muziekinstrumenten. 20e Eeuw. (1) Mandoline Roca Esclando 25 Spain. (2) Mandoline met parelmoer en been + verso stierenkop. Afmeting: 52 - 71 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neo gotische bronzen Godslamp (wierookbrander) met robijnrood binnenglas + restvergulding. Afmeting: 86 x Ø 26 cm. In goede staat.
Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Vier zijstukken van klokken. Twee zwarte houten gelakte coupes, 19e Eeuw. En twee onyx zijstukken. Afmeting: 27 x Ø 15 cm. In goede staat.
Tien antieke Engelse messing krukgewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Tien oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke zes-persoons picknick-koffer met inhoud. Plated, keramiek en emaille. Circa 1930. Afmeting: 87 x 20 x 47 cm. In goede staat.
Kleine antieke houten hut of oldtimer koffer met originele polychromie. Circa 1920. Afmeting: 26 x 71 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissander kist met parelmoer-inleg en reisnecessaire + spiegel. Chassereau's Brighton. Twee flacons beschadigd, verder goed. Afmeting: 17 x 30 x 22,5 cm. In goede staat.