Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Duitse regulateur
Ergebnis: 225 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten 8-regulateur met halfuur-slag op twee gongstaven. Weekloper. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

3-Delig pendule stel
Ergebnis: 180 EUR

Antiek driedelig Frans messing klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1890
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...

Frans klokkenstel, 1900
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Frans klokkenstel met Amor. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1830
Ergebnis: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Franse albast empire portaalklok. Circa 1830. Uurwerk behoeft reiniging. Wijzerplaat heeft oxidatie + grotere beschadiging koplijst links + chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm...

Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw
Ergebnis: 100 EUR

Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse vrijslinger
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In zeer goede staat.

Eiken regulateur, 1910
Ergebnis: 40 EUR

Antieke eikenhouten regulateur met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Circa 1890. Weekloper, Pfeilkreuz, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 160 EUR

Mooie gave 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat + houten poppen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: 73 cm.

Pendule onder stolp, 1960
Ergebnis: 40 EUR

Kleine Duitse messing jaarpendule onder stolp. Gemerkt Kern. Circa 1960. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Reiswekker
Startpreis 70 EUR

Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Franse comtoise met datum
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met datum-aanduiding, ankergang + pronkslinger. Afmeting: 49 x 36 x 18 cm. In goede staat.

Twee antieke regulateur klokken
Ergebnis: 120 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten regulateurs. Circa 1890. Gründerzeit. (1) Junghans 8-klok. (2) Kienzle. Afmeting: 91 - 115 cm. In redelijk/goede staat.

Vier electrische jaarlopers
Ergebnis: 120 EUR

Vier electrische jaarlopers. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Art Deco klokkenstel, 1920
Ergebnis: 180 EUR

Antiek Frans marmeren met onyx Art Deco klokkenstel. Circa 1920. Twee stukjes onyx missen bij pootjes (bijstellers). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 x 37 x 11 cm. In redelij...

Antieke Junghans regulateur, 1890
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Friese stoelklok
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.