Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Zilveren armband, 92,5/000, met barnsteen. Armband met ovale schakels met barnsteen en ronde barnsteenkralen als tussenschakel. Breedte 9 mm. lengte 19,3 gram. ca 8,3 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote zeskantige gevormde soort ster bezet met 6 ruitvormig geslepen granaten en 6 vierkant geslepen granaten. Grootte kop 18x18mm, ø54, ca 4,1 gram...
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen vergulde Napoleon II kaarskandelaren met marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren dames hanghorloge, 800/000, voorzien van zilveren chatelaine fraai versierd met niëllo met bijbehorend medaillon. ø33mm. lengte 18 cm. In goede staat
Maurice Lacroix horloge, model Eliros, goldplated, Quarts, ø 28 mm. Voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfers en een datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een goldplated fixoflex band...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.